"کمک مومنانه" همگانی شد

فعالیت خیرخواهانه یک معلم سیستانی در راستای مقابله با کرونا

19 مرداد 1399 ساعت 15:36

یکی از خیرین سیستانی که از معلمان خوش ذوق استان نیز است در چند ماه اخیر به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفت و به کمک خانواده های نیازمند رفته است.


به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ مردم ایران بر خلاف سایر کشورها پس از شیوع ویروس کرونا هموطنان خود را تنها نگذاشتند و در قالب کمک مومنانه خانواده های آسیب دیده از این ویروس را همراهی کردند.

از همین رو یکی از خیرین سیستانی که از معلمان خوش ذوق استان نیز است در چند ماه اخیر به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفت و به کمک خانواده های نیازمند رفته است.

رامین ریگی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا در همین رابطه گفت: با شیوع ویروس کرونا به همراه خیرین سایر استان ها فعالیت های خیرخواهانه ای در سطح استان به انجام رسیده است.

وی افزود: اکثر خیرین بر این باورند که می شود مشکلات مردم را با همراهی هم برطرف کرد، به شرطی که نفس عمل صحیح و به دور از هرگونه مسائل جانبی باشد.

وی ادامه داد: از ابتدای تیرماه تا کنون فعالیت های قابل توجهی در شهرهای زابل، زاهدان و خاش با شناسایی خانواده های هدف به انجام رسیده است.

ریگی تصریح کرد: از مهمترین این فعالیت ها می توان به اهدا گان ولباس سرهمی توسط دندانپزشکان ورودی ۷۱دانشگاه شهید بهشتی تهران به بیمارستان سینا زابل و اهدا۳۰۰ماسک و بسته های متبرک به بیمارستان امیرالمومنین زابل اشاره کرد.

این خیر سیستانی گفت: همچنین اهدا۴۰۰جفت دمپایی و توزیع در شهرک محمدشاهکرم و محله امیرآباد زابل، توزیع گوشت هشت راس گوسفند دربین قشر کم درآمد جامعه نیز از دیگر فعالیت های خیرین است.

وی همچنین گفت: توزیع بیش از ۱۰۰ بسته غذایی و پرداخت کمک هزینه خانواده های نیازمند و معلول نیز از فعالیت های مهم خیرین در دو ماه اخر است.انتهای پیام/


کد مطلب: 70905

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcamon0.49nww15kk4.html

اوشیدا
  http://oshida.ir