دلیل عجیبی که زن میانسال از همسرش طلاق گرفت!

24 آذر 1399 ساعت 7:50

زن میانسال با ارائه دلیلی عجیب در دادگاه از همسرش طلاق گرفت.


به گزارش  اوشیدا به نقل از خبرنگاران جوان، یک زن انگلیسی با طلاق عجیب خود از همسرش به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. «چارلز آیه کومی» به رسانه‌های محلی این کشور گفت که همسرش با ارائه دلایلی مانند اینکه شوهرم زیاد ک

این مرد ۶۴ ساله با بیان اینکه حقوق بشر در مورد او پایمال شده است گفت که در حال انجام اقدامات لازم برای به چالش کشیدن قوانین طلاق آسان انگلیس در دادگاه عالی در اواخر این ماه است. آقای کومی با زیرسوال بردن قوانین طلاق در انگلیس تاکید کرد که انگلیس دارای قوانین طلاق بسیار آسانی است. او گفت که استفاده از «رفتار نامعقول» به عنوان زمینه طلاق در دادگاه‌های انگلیس بسیار مبهم است، زیرا چنین چیزی در قانون اصلا تعریف نشده است.

دلیل عجیب طلاق زن میانسال از همسرش!

این مرد میانسال همچنین قرار است برای لغو قانون طلاق «بدون اشتباه» که قرار است از پاییز سال آینده اجرایی شود تلاش کند که به گفته او جدایی را حتی آسان‌تر خواهد کرد.

بنا به ادعای آقای کومه قانون «علل همسری» ۱۹۷۳، اصل قانون مداری، حق انسان‌ها و همچنین کنوانسیون اروپایی حقوق بشر را نقض می‌کند. او می‌خواهد منظور دقیق از «رفتار نامعقول» در قانون تعریف شود و به زوجین این امکان فراهم شود تا تقاضای طلاق مشترک کنند نه اینکه به گفته او یک طرف در برابر طرف دیگر طلاق یکطرفه درخواست نماید.

دلیل عجیب طلاق زن میانسال از همسرش!

همسر کومی در سال ۲۰۱۸ از وی جدا شد. کومی که دارای دو دختر از همسر سابقش است گفت که همسرش با استناد به «رفتار نامعقول» در دادگاه توانست از او طلاق بگیرد. بنا به گفته این مرد، زنش در دادگاه گفته بود که شوهرش بسیار کار می‌کند و طی ۲۰ سال زندگی مشترک با او و دو دخترش هرگز به تعطیلات نرفته است. دادگاه نیز پس از شنیدن صحبت‌های این زن رای طلاق را صادر کرد.

ار می‌کند و به تعطیلات نمی‌رود توانسته از او طلاق بگیرد.


کد مطلب: 72508

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcbwsbz.rhb5gpiuur.html

اوشیدا
  http://oshida.ir