فرمانده سپاه زابل:

دفاع مقدس ادامه راه عاشورا بود/با صدور انقلاب اسلامی امروز بیخ گوش دشمن قرار داریم

6 مهر 1400 ساعت 20:20

موسی سنچولی گفت: به واسطه صدور انقلاب اسلامی بیخ گوش دشمنان ایران گروه های مقاومت حضور دارند، گروه هایی که مجهز به سیستم نظامی روز جهانند و می توانند با رژیم استکبار جهانی مقابله کنند.


به گزارش اوشیدا؛ یادواره شهدای هشت سال دفاع مقدس با حضور فرمانده سپاه زابل و جمعی از مردم روستای عباس آباد عصر امروز برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ موسی سنچولی فرمانده سپاه زابل گفت: دفاع مقدس ادامه دهنده راه عاشورا بود.

وی با بیان اینکه راه امام حسین(ع) همچنان ادامه دارد افزود: در واقعه عاشورا سفاکان در برابر امام حسین(ع) قرار گرفتند همانطور که در دفاع مقدس هم تمام استکبار در برابر انقلاب اسلامی صف آرایی کرد.

سنچولی بیان کرد: امام (ره) گرچه با دست خالی به میدان آمده بود اما اقتدار داشت و تمام مستضعفان جهان از او تبعیت می کردند.

فرمانده سپاه زابل گفت: دشمن در جنگ تحمیلی آنقدر با قدرت وارد میدان شده بود که به گفته صدام یک هفته ای قرار بود به دروازه های تهران برسند اما هشت سال رزمندگان اسلام جانانه جنگیدند و یک وجب از خاک میهن را به دشمن واگذار نکردند.

وی ادامه داد: به برکت دفاع مقدس امروز موشک های بومی با برد بیش از ۲ هزار کیلومتر را تولید می کنیم که دشمن را می تواند در لحظه به خاک و خون بکشد.

سنچولی تصریح کرد: در جنگ تحمیلی قدرت نظامی ایران به طوری بود که حتی به یک فشنگ هم وابسته به سایر کشورها بودیم اما امروز به برکت این نظام مقدس جزو ۱۰ کشور برتر جهان از نظر علمی قرار داریم.

فرمانده سپاه زابل خاطرنشان کرد: امروز دشمن به مرحله ای رسیده است که با هر دلیلی می خواهد ایران را پای میز محاکمه بکشاند تا قدرت هسته ای ما همانند موشکی پیشرفت نکند.

وی ادامه داد: هر چند که دشمن با در دست داشتن رسانه های جهان افکار عمومی را به سمت خود جلب کرده اما در درون سیاست های خود می دانند که قدرت نظامی ایران دیگر همانند اوایل جنگ تحمیلی نیست و می تواند با یک چشم به هم زدن آنها را نابود کند.

وی گفت: امروز به واسطه صدور انقلاب اسلامی بیخ گوش دشمنان ایران گروه های مقاومت حضور دارند، گروه هایی که مجهز به سیستم نظامی روز جهانند و می توانند با رژیم استکبار جهانی مقابله کنند.

وی خاطرنشان کرد: دشمن باید امروز بداند که به واسطه قدرت موشکی دیگر نیازی به بمب هسته ای نداریم چرا که می توانیم هم اکنون نیز به راحتی آنها را با خاک یکسان کنیم.

سنچولی بیان کرد: اگر دشمن یک درصد هم می توانست از گزینه حمله نظامی استفاده کند بی شک این کار را انجام می داد اما با توجه به قدرت روز افزون نظامی ایران جرات چنین حماقت هایی را هم به خود نمی دهد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 74165

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdccpsqm.2bq0e8laa2.html

اوشیدا
  http://oshida.ir