«آخوندی» به جای حل معضل مسکن 6سال به دنبال گعده‌های سیاسی بود/ احتمال شکایت نمایندگان مجلس از آخوندی

22 مرداد 1399 ساعت 9:52

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای آخوندی وظایفی را که در حوزه مسکن به عهده داشت رها کرد و همین باعث شد 6 سال کشور معطل این بی برنامگی ها شود.


به گزارش اوشیدا؛ ابوالفضل ابوترابی، نماینده مردم نجف آباد در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ درباره احتمال شکایت نمایندگان مجلس از عباس آخوندی به دلیل مسائل پیش آمده در حوزه مسکن و تصمیمات وی برای مسکن مهر گفت: آیت الله رئیسی برای اولین بار به مسئله مهم ترک فعل اشاره کردند که بزرگترین ضربات را به کشور و نظام از سوی مسئولان وارد کرده است.

وی با بیان اینکه ترک فعل از سوی مسئولان یعنی مسئولی وظایف خود را انجام ندهد و این وظایف روی هم آنقدر تلمبار شوند که در نهایت به مثابه یک بهمن فرو بریزد، افزود: وقتی مسئولان وظایف خود را انجام نمی دهند به یک بهمن تبدیل شده و بر سر مردم خراب می شود.
 
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه آقای آخوندی در دوران مسئولیت خود در این مسیر حرکت کرد، ادامه داد: آقای آخوندی وظایفی را که در حوزه مسکن به عهده داشت رها کرد و همین باعث شد 6 سال کشور معطل این بی برنامگی ها شود.
 
این نماینده مجلس گفت: آقای آخوندی یک ساختمانی با عنوان «ساختمان وارتانا» به عنوان پاتوق سیاسی برای  هم حزبی های خود راه انداخته بود و گروه های مختلف سیاسی را برای گعده های حزبی دور هم جمع می کرد.
 
نماینده مردم نجف آباد گفت: آقای آخوندی در زمان تصدی گری در وزارت مسکن و شهرسازی به جای آنکه وظایف وزارتی خود را انجام دهد کارهای سیاسی انجام می داد.
 
وی با بیان اینکه آقای آخوندی با ترک فعل وزارتی بزرگترین ضربه را به نظام و ملت زد گفت: مردم به خصوص قشر کم درآمد به خاطر گرانی مسکن به مسئولان بی اعتماد شدند.
 
ابوترابی با بیان اینکه نفوذی های بزرگ همیشه با ترک فعل های بزرگ، مهلک ترین ضربه ها را به منافع یک کشور و ملت زدند گفت: باید روشن شود که آقای آخوندی عمدا ترک فعل کرده یا غیر عمد بوده است.
 
این نماینده مجلس با اشاره به سخنان رئیس قوه قضائیه درخصوص مجازات ترک فعل گفت: آیت الله رئیسی برای مردم روشن کنند که ترک فعل از سوی آقای آخوندی عمدی بوده یا یک کار کارشناسی غیر عمد و به مردم بگویید مجازات این ترک وظیفه چیست؟
 
 
انتهای پیام/ک


کد مطلب: 70964

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcfj1de.w6dxvagiiw.html

اوشیدا
  http://oshida.ir