در مراسم سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی مطرح شد؛

شهادت حاج قاسم سلیمانی انقلاب جدیدی به پا کرده است/سردار دلها عمار ولایت بودند

13 دی 1399 ساعت 15:59

مراسم اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی با حضور جمعی از مسئولان و مردم ولایت مدار شهرستان زابل در مصلی المهدی (عج) این شهرستان برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ در این مراسم داوود شهرکی فرمانده قرارگاه شهید هراتی سیستان وبلوچستان گفت: مقابله با استکبار، دفاع از مظلومین، شجاعت و ولایت پذیری همان مکتب شهید سلیمانی است.

شهرکی بیان کرد: انتقام خون شهید سلیمانی قطعا خارج شدن دشمن از منطقه خواهد بود، آمریکا و رژیم صهیونیستی در سال های اخیر آسیب بسیاری از جبهه مقاومت دیده اند.

وی ادامه داد: دشمن سال هاست تلاش می کند تا خدشه ای به انقلاب اسلامی وارد کند اما همراهی مردم با انقلاب دشمن را نا کام گذاشته است.

شهرکی بیان کرد: گرچه بیش از ۲۰۰ هزار شهید در دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده ایم اما بعد از جنگ تحمیلی دنیا به این نتیجه رسید که دشمن در مقابل جبهه حق مغلوب خواهد بود.

شهرکی همچنین گفت: دشمن تبعات شهادت حاج قاسم را پیش بینی نکرده بود، حتی خود آمریکایی ها هم این اقدام را توسط ترامپ محکوم کردند.

فرمانده قرارگاه شهید هراتی بیان کرد: دشمن هیچ وقت محاسبه نکرده بود که بدن پاره پاره شده حاج قاسم سلیمانی یک انقلاب جدید در دنیا به پا خواهد کرد.


شهید حاج قاسم سلیمانی عمار ولایت بود

موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل نیز در این مراسم گفت: دشمن از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون شیطنت های بسیاری در کشور و منطقه ایجاد کرده است.

وی افزود: دشمن در نظر داشت تا جوانان ما را از اسطوره های انقلاب دور کند و فاصله عمیقی بین مردم و ولایت ایجاد کند، ضد انقلاب سال هاست برای این نقشه های خود هزینه های هنگفت می کند اما هیچگاه موفق به انجام آنها نبوده است.

سنچولی بیان کرد: فلسفه تقارن ایام فاطمیه، دهه بصیرت و ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی بصیرت و دشمن شناسی است.

وی ادامه داد: آمریکایی ها بارها عنوان کردند که اگر انقلاب اسلامی را بخواهیم نابود کنیم باید با شعار جنبش سبز به میدان برویم و از همین رو سران فتنه در سال ۸۸ این شعار را برای خود انتخاب کردند.

سنچولی بیان کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی عمار ولایت و دشمن شناس و مبارز قوی در محور مقاومت بود، هر آنچه که دشمن هزینه کرده بود با شهادت حاج قاسم خاکستر شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل تصریح کرد: شهادت حاج قاسم پیوند ملت با آرمان های انقلاب را رقم زد و سبب شد تا نسل جوان ما بیدار و آگاه تر شوند.

وی جهانی شدن مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی را پیروی این شهید گرانقدر از ولایت فقیه دانست و گفت: امروز شناخت دشمن یک مسئله جدی و مهم است، همانطور که دشمن در صحرا کربلا نقاب به چهره زده بود در حال حاضر نیز افرادی با نقاب در صدد ضربه زدن به نظام هستند.


انتهای پیام/
کد مطلب: 72700

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcfxede.w6d0xagiiw.html

اوشیدا
  http://oshida.ir