فرمانده سپاه زابل:

اهل سنت در سیستان و بلوچستان ارادت خاصی به اهل بیت(ع) دارند/دشمن در ممالک اسلامی وحدت مسلمانان را هدف قرار داده است

2 آبان 1400 ساعت 14:48

موسی سنچولی گفت: دشمن امروز با استفاده از ضعف برخی از سران ممالک اسلامی تمام جنگ ها و درگیری های خود را به کشورهای اسلامی آورده است تا وحدت مسلمانان را هدف قرار دهد.


به گزارش اوشیدا؛ به مناسبت هفته وحدت و سالروز میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) برنامه محوری در مسجد نور اهل سنت شهرستان زابل برگزار شد.

سرهنگ موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل در این مراسم گفت: دین مبین اسلام برای گسترش صلح و همنشینی مسالمت آمیز انسان ها بوجود آمد تا ظلم ریشه کن شود و آزادمردان در برابر ظالم و دفاع از مظلوم قد علم کنند.

وی افزود: امروز کشورهای غربی با بوجود آوردن گروه های تکفیری همانند داعش درصدد تخریب چهره زیبای اسلام هستند، داعش با تفکر افراطی در حالی بوجود آمد که رحمی به شیعه و سنی در جنایات خود نمی کند.

سرهنگ سنچولی با بیان اینکه دین مبین اسلام می فرمایند که هیچ احدی حق گرفتن حیات از مخلوق خدا را ندارد گفت: جنایاتی که داعش در ممالک اسلامی انجام می دهد هیچ سندیتی در اسلام ندارد.

وی تصریح کرد: مردم کشورهای منطقه همچون، عراق، سوریه لبنان و حتی افغانستان به وسیله گروه های تکفیری بازیچه دست نقشه های دشمن قرار گرفته اند.

سنچولی بیان کرد: دشمن در سال های اخیر آنقدر دیدگاه های فاشیستی و کمونیستی را درممالک اسلامی گسترش داده است که مردم دیگر به راحتی نمی توانند حقایق اسلامی را تشخیص دهند.

فرمانده سپاه زابل تصریح کرد: اهل سنت در سیستان و بلوچستان ارادت ویژه ای به اهل بیت (ع) دارند به طوری که در مراسمات عزاداری محرم هم پای شیعیان عزاداری می کنند.

وی با بیان اینکه عقلانیت برای مسلمانان و همه آزادی خواهان جهان در تمام عرصه های تاریخی مهم است گفت: اسلام کاملترین دین در بین همه ادیان است که متاسفانه دشمن امروز با هزینه های هنگفتی که انجام داده آن را به حاشیه برده است.

وی خاطرنشان کرد: دشمن امروز با استفاده از ضعف برخی از سران ممالک اسلامی تمام جنگ ها و درگیری های خود را به کشورهای اسلامی آورده است تا وحدت مسلمانان را هدف قرار دهد.

سنچولی بیان کرد: دشمن با راه اندازی جنگ های مذهبی بین شیعه و سنی در صدد تخریب چهره اسلام و همچنین نابودی وحدت بین مذاهب اسلامی است.


انتهای پیام/


کد مطلب: 74222

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcgxx9u.ak9tx4prra.html

اوشیدا
  http://oshida.ir