امام جمعه هیرمند:

وحدت مسلمانان بزرگترین دشمنان را هم به زانو در خواهد آورد

27 مهر 1400 ساعت 8:56

حجت الاسلام محمد راشکی گفت: مسلمانان ید واحدی هستند که با پیروی از یک کتاب خدای متعال را پرستش می کنند لذا جدایی از هم می تواند باعث تضعیف جبهه اسلام و قدرتمندی دشمنان شود.


حجت الاسلام محمد راشکی امام جمعه شهرستان هیرمند در گفت و گو با اوشیدا گفت: جمهوری اسلامی ایران پایتخت وحدت جهان است و کشورهای اسلامی باید از ما در خصوص وحدت الگو برداری کنند.

وی افزود: دشمن سال هاست که با اختلاف افکنی میان مسلمانان در تلاش است تا منطقه را نا امن کند و به قول خودشان خاورمیانه ای جدید تشکیل دهند.

امام جمعه شهرستان هیرمند تصریح کرد: اما در سال های اخیر هوشیاری جمهوری اسلامی ایران باعث شد تا بسیاری از این نقشه ها نه تنها در ایران خنثی شود بلکه در مناطق مختلف جهان نیز با شکست همراه باشد.

حجت الاسلام راشکی خاطرنشان کرد: مسلمانان ید واحدی هستند که با پیروی از یک کتاب خدای متعال را پرستش می کنند لذا جدایی از هم می تواند باعث تضعیف جبهه اسلام و قدرتمندی دشمنان شود.

امام جمعه شهرستان هیرمند گفت: سیستان و بلوچستان یکی از استان هایی است که در جهان باید الگو قرار بگیرد، این استان به معنای واقعی وحدت بین مسلمانان را به نمایش گذاشته است.

وی تصریح کرد: هفته وحدت فرصت مناسبی است تا قدرت و یکپارچگی مسلمانان را به دشمنان نشان دهیم تا نقشه های شوم آنها عملی نشود.


انتهی پیام/


کد مطلب: 74198

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcivzay.t1a532bcct.html

اوشیدا
  http://oshida.ir