فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل:

بسیج در کنار نخبگان و جوانان / انقلاب اسلامی به تمام جهان صادر شده است

20 مهر 1398 ساعت 15:28

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل گفت: بررسی مشکلات با خرد جمعی می تواند دستاورد های بزرگی در پی داشته باشد.


به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ اولین جلسه روسای کارگروه های مجمع عالی بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل برگزار شد.
در این جلسه سرهنگ پاسدار موسی سنچولی فرمانده سپاه شهرستان زابل وجود نخبگان بسیجی را در جامعه ضروری دانست و افزود: در جنگ تحمیلی رزمندگان اسلام از ظرفیت نخبگان استفاده کردند که امروز نیز وجود این افراد برای جامعه و گذر از جنگ های اقتصادی و فرهنگی امری ضروری محسوب می شود.
وی افزود: بسیج همواره جهت حمایت از نخبگان در صحنه حضور داشته است و در ادامه نیز این حمایت ها قوی تر از گذشته پا برجا خواهد بود.
سنچولی همچنین خاطر نشان کرد: بررسی مشکلات با خرد جمعی می تواند دستاورد های بزرگی در پی داشته باشد.
فرمانده سپاه شهرستان زابل بیان داشت: انقلاب اسلامی نخبگان بسیاری را در جامعه پرورش داده است که امروز توانسته اند با استفاده از این نیروی جوان و همچنین تفکر بسیجی و انقلابی ، آرمان های انقلاب را به سایر نقاط جهان صادر کنند.
وی گفت: انقلاب اسلامی امروز متعلق به تنها ایران نیست بلکه در بسیاری از کشورهای اسلامی و غیر اسلامی انقلاب صادر شده است و مردم بسیاری جذب آن شده اند.
سنچولی همچنین گسترش مرزهای ایران را یکی دستاورد های انقلاب اسلامی دانست و افزود: امروز با وجود رزمندگان اسلام مرزهای ایران گسترش یافته است که این امر از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می رود.


انتهای پیام/


کد مطلب: 68196

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcjmvem.uqeohzsffu.html

اوشیدا
  http://oshida.ir