داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
اجرای بیش از 100 برنامه در هفته تربیت بدنی در زابل
کد مطلب: ۶۴۸۶۷
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل گفت:با توجه به علاقه بالای ورزشکاران به برگزاری مسابقات، پیشبینی می شود در هفته تربیت بدنی از 100 برنامه نیز عبور کنیم .
اجرای بیش از 100 برنامه در هفته تربیت بدنی در زابل
مسعود دهمرده در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: به مناسبت هفته تربیت بدنی در شهرستان زابل بیش از 70 برنامه تدارک دیده شده است، که با توجه به علاقه بالای ورزشکاران به برگزاری مسابقات، پیشبینی می شود از 100 برنامه نیز عبور کنیم .

وی افزود: پرواز بادبادک ها، افتتاح زمین چمن مصنوعی روستای ارباب، برگزاری مسابقات ورزشی بومی و محلی در روستاهای مختلف زابل از جمله برنامه های متنوع اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل در هفته تربیت بدنی بوده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل با بیان اینکه، برنامه های این اداره تا ابتدای هفته آینده نیز ادامه خواهد داشت اظهار کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل، توجه ویژه ای به ورزش در روستاها دارد، لذا اکثر برنامه های اجرایی از جمله ورزش صبحگاهی و پیاده روی خانوادگی در روستاها برگزار می شود.

وی به اهمیت ورزش، در بخش بانوان اشاره کرد و افزود: هم اکنون در شهرستان زابل، دو تیم فوتسال بانوان، فعالیت دارند، که با توجه به استعداد بانوان در زابل، بین سه تیم برتر استان قرار گرفته اند.

دهمرده بیان کرد: از دیگر برنامه های ورزش و جوانان می توان به برگزاری، پیاده روی خانوادگی در بنجار،و برگزاری بازی های بومی محلی در روستاهای ، گت و ارباب اشاره کرد که قرار است در روزهای آینده برگزار شود.

وی ضمن اینکه در ابتدای هفته تربیت بدنی، از ورزشکاران شهرستان زابل، تجلیل به عمل آمده است گفت: حمایت از ورشکاران باعث تشویق آنها در ادامه راه پر پیچ و خم آنان خواهد شد.


انتهای پیام/


Share/Save/Bookmark