داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه بنجار:
کرونا کدخدای جهان را عاجز کرده است/کمک مومنانه سپاه تداعی همدلی دفاع مقدس است
کد مطلب: ۶۹۹۰۷
تاریخ انتشار:شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۲
حجت الاسلام محمود پارسا گفت: امروز کشورهایی که ادعای کدخدایی جهان را دارند در برابر ویروس کرونا عاجز مانده اند که این نشان دهنده آن است که باید همه انسان ها در برابر قدرت الهی سر خم کنند.
کرونا کدخدای جهان را عاجز کرده است/کمک مومنانه سپاه تداعی همدلی دفاع مقدس است
حجت الاسلام محمود پارسا امام جمعه شهر بنجار در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا؛  گفت: گرچه ویروس کرونا باعث ایجاد مشکلاتی در جهان شده است اما در کشورمان شاهد صحنه هایی از ایثار، فداکاری و همدلی بوده ایم که در کمتر کشوری می‌توان آن را یافت.

وی افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا همه دستگاه های دولتی ، گروه های جهادی ، روحانیون و مردم با تمام ظرفیت وارد میدان شده اند و برای مقابله با این بحران خدمات رسانی می کنند.

امام جمعه شهر بنجار ادامه داد: سپاه با ضدعفونی معابر و توزیع سبد های غذایی صحنه های کم نظیری را در کشور ایجاد کرده که یادآور دوران دفاع مقدس است.

وی گفت: ویروسی که تمام جهان را با چالش رو به رو کرده است اما در ایران تهدیدها به فرصت تبدیل شدند و مردم به صورت خودجوش برای تولید ماسک و دستکش و حتی ضد عفونی معابر به میدان آمدند.

حجت الاسلام پارسا تصریح کرد: امروز ایران کیت های تشخیص ویروس کرونا را به کشورهای اروپایی صادر می کند که این نشان از عزم جدی دولت و مردم برای شکست کرونا دارد.

وی بیان کرد: همچنین دولت و مسئولین باید به افراد و خانواده هایی که بر اثر شیوع این ویروس کرونا آسیب دیده اند و یا مشاغل خود را از دست داده اند توجه بیشتری داشته باشند.

امام جمعه شهر بنجار گفت: انتظاری که امروز از دانشمندان و محققان می رود این است که واکسن کرونا را زودتر از سایر کشور ها کشف و تولید کنند تا این افتخار به نام کشورمان به ثبت برسد.

وی ادامه داد: امروز کشورهایی که ادعای کدخدایی جهان را دارند در برابر ویروس کرونا عاجز مانده اند که این نشان دهنده آن است که باید همه انسان ها در برابر قدرت الهی سر خم کنند.

امام جمعه شهر بنجار اظهار داشت: همه این رخداد ها مقدمه ای برای ظهور منجی عالم بشریت است که امروز به وضوح مشاهده می کنیم که مردم احساس غیبت یک منجی را حس می کنند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark