داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در رزمایش اقتدار بسیج مطرح شد؛
دشمن به دنبال تحریف تفکر بسیج است/تمام آزادی خواهان جهان با تفکر بسیجی اهداف خود را پیش می برند
کد مطلب: ۷۴۲۷۱
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹
رزمایش اقتدار بسیج صبح امروز با حضور سران طوایف، مسئولین ادارات و صدها جوان بسیجی در مصلی المهدی زابل برگزار شد.
دشمن به دنبال تحریف تفکر بسیج است/تمام آزادی خواهان جهان با تفکر بسیجی اهداف خود را پیش می برند
به گزارش اوشیدا؛ سرهنگ پاسدار علی مختاری، معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در رزمایش اقتدار بسیج در زابل گفت: بسیج یک تشکل با بصیرت و آگاه است .

وی افزود: دلیل زنده بودن نام و یاد بسیج مردمی بودن و ولایی بودن این تشکل الهی است چرا که همواره با اقدامات خود موج امید را در دل مردم زنده نگه می دارد.

مختاری ادامه داد: دامنه بسیج با دانستن و آگاهی و بصیرت گره خورده است .

معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: هفته بسیج فرصتی است که ما بتوانیم خدمات نظام و انقلاب را با افتخار یاد کنیم بخصوص برای نسل جوانی که امروز در جامعه بسیج را درک کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: هفته بسیج باعث یاس و ناامیدی دشمن می شود، دشمن امروز به دنبال تحریف تفکر بسیج است که با برگزاری مراسمات و معرفی خدمات آن در هفته بسیج از این تحریف ها جلوگیری خواهد شد.

مختاری ادامه داد: امروز جنگ اراده ها شکل گرفته است و نظام جمهوری اسلامی ایران با اقتدار پیروز این جنگ است، امروز ما به جایگاهی رسیده ایم که می توانیم هر چه را بخواهیم با اقتدار آن را انجام بدهیم.

وی گفت: دوستان کج سلیقه و دشمنان مکار به دنبال این هستند که بسیج را یک تشکل نظامی و اسلحه به دست معرفی کنند اما باید گفت که یکی از ابعاد بسیج نظامی آن بودن است.

مختاری بیان کرد: در دفاع مقدس نیز با ورود نیروهای مردمی در قالب بسیج کمر نظامیان دشمن فرو شکست و متوجه شدند که با چه تفکر عظیمی رو به رو هستند.


تمام آزادی خواهان جهان با تفکر بسیجی اهداف خود را پیش می برند


موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل گفت: امروز افتخار می کنیم که در عرصه ای حضور داریم که در لشکر ولایت گام بر می داریم و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی هستیم.

وی افزود: مهمترین هدفی که دشمن در جنگ این روزها دنبال می کند مایوس کردن جوانان از انقلاب اسلامی است، اما این تفکر بسیج است که پیشگام تر از نقشه های دشمن در قلب قاره آمریکا نفوذ کرده است.

وی ادامه داد: در جای جای دنیا استقلال طلبان و آزادی خواهان جهان از تفکر بسیجی استفاده می کنند و این اندیشه مردمی را سرلوحه پیش برد اهداف خود قرار داده اند.

سنچولی بیان کرد: در گام دوم انقلاب اسلامی رهبر معظم انقلاب بیشترین تاکید را در پیشرفت علم و پژوهش و توجه به جوانان جامعه دانسته اند که باید بیشترین توجه به این دو محور در جامعه شود.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark