داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل:
شهروندان مراسمات عزا و عروسی را تمام کنند
کد مطلب: ۷۰۵۱۸
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۲
اکبری زاده گفت: برای جلوگیری از انتشار بیماری در منطقه لازم است همه مردم توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند و به آنها عمل کنند.
شهروندان مراسمات عزا و عروسی را تمام کنند
جواد اکبری زاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: شهروندان جهت حفظ سلامت خود و اطرافیان از حضور در جشن های عروسی و مراسم عزاداری جدا اجتناب کنند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زابل افزود: به علت عدم توجه مردم به توصیه ها و دستورالعمل های بهداشتی اعلام شده برای بازگشایی اماکن عمومی، حضور بدون ماسک و برگزاری گسترده جشنهای عروسی و مجالس عزاداری ، متاسفانه از اواسط خردادماه با افزایش قابل ملاحظه موارد مثبت بیماری کرونا و در نتیجه افزایش موارد بستری و فوت در منطقه سیستان مواجه شده ایم.

اکبری زاده بیان داشت: برای جلوگیری از انتشار بیماری در منطقه لازم است همه مردم توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند و به آنها عمل کنند.

وی ادامه داد: از همگان تقاضا داریم در اماکن عمومی و خارج از منزل حتما از ماسک استفاده نموده و فاصله یک تا ۲ متری با بقیه افراد را جدا رعایت نمایند.

معاون بهداشت دانشگاه در پایان از عموم مردم درخواست کرد از برگزاری جشن های عروسی و مراسم عزاداری به صورت جدی اجتناب کنند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark