داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
۲۵۰۰ سیلندر گاز در شهرستان هیرمند توزیع شد
کد مطلب: ۶۸۵۹۳
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۴
رئیس ،اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان هیرمند گفت : طی ۴۸ ساعت گذشته بالغ بر دو هزار و 500 سیلندر گاز مایع در شهرستان هیرمند توزیع گردیده است.
۲۵۰۰ سیلندر گاز در شهرستان هیرمند توزیع شد


غلامرضا پیری درگفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت:در ۴۸ ساعت گذشته با پی گیری های فرماندار شهرستان هیرمند ۵۵ تن گاز از مقصد اصفهان حمل و وارد شرکت شندل گاز هیرمند شده است که درچند مرحله در شهر دوست محمد ، سه راهی روستای خمر ، روستای میلک ، بخش قرقری ، درب شرکت مذکور و… با نظارت بازرسان ستاد تنظیم بازار شهرستان توزیع شده است.

رئیس اداره صمت شهرستان هیرمند افزود : باعنایت به رایزنی های صورت گرفته توسط دکتر سرحدی فرماندار شهرستان هیرمند ، از امروز دو دستگاه تانکر حمل گاز به ناوگان شرکت شندل گاز هیرمند افزوده شده است که این امر باعث بهبود اوضاع خواهد شد.

غلامرضا پیری خاطر نشان کرد : همجواری شهرستان هیرمند با برخی شهرهای حوزه سیستان سبب گردیده که شهروندان این شهرستان ها نیز برای تهیه سیلندر گاز از ظرفیت و منابع شهرستان هیرمند استفاده کنند.

رئیس اداره صمت شهرستان هیرمند همچنین گفت: شهروندان با مشارکت و همراهی بازرسان ستاد تنظیم بازار را برای رسیدن به شرایط مطلوب یاری کنند و هرگونه توزیع سیلندر گاز خارج از شبکه قانونی را از طریق سامانه ۱۲۴ رسیدگی به شکایات اداره صنعت ، معدن و تجارت اعلام دارند.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark