داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
کشور به برکت انقلاب اسلامی جایگاه رفیعی در جهان دارد
کد مطلب: ۶۸۶۵۶
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۶
جشن روز دانشجو عصر امروز در محل سایت قدیم دانشگاه زابل برگزار شد.
کشور به برکت انقلاب اسلامی جایگاه رفیعی در جهان دارد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ مراسم جشن روز دانشجو در سایت قدیم دانشگاه زابل با حضور دانشجویان دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.
در این مراسم سرهنگ موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل گفت: بعد از انقلاب اوضاع داخلی ایران به واسطه شرارت های منافقین و دشمنان اسلام بهم ریخته بود.
وی افزود: برخی از یاران امام در ترورهای دهه ۶۰ به شهادت نائل آمدند و سپاه و ارتش هنوز به طور کامل شکل نگرفته بود.
سنچولی گفت: پس از این جریان استکبار جهانی با اعطای اعتبار سیاسی به صدام و تجهیز کردن ارتش عراق وارد جنگ با ایران شد تا انقلاب نوپا ایران را از پای در بیاورد.
وی بیان داشت: اما امروز اثری از نهضت حزب بعث و صدام وجود ندارد از طرفی به لطف خدا و رشادت رزمندگان اسلام انقلاب اسلامی به کل جهان صادر شده است.
وی با بیا اینکه صدام با اراده خود وارد عرصه سیاست نشده بود گفت: امام (ره) با اراده خود آمد و امروز این اراده به ملت ایران و تمام آزادی خواهان جهان منتقل شده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران در دنیا و روابط بین الملل جایگاه رفیعی دارد که این مهم به برکت انقلاب بوجود آمده است.
وی خاطرنشان کرد: کسب رتبه های برتر علمی و همچنین پیشرفت نظامی و هسته ای ، و از همه مهمتر بالاترین امنیت در جهان را در ایران اسلامی شاهد هستیم.


انتهای پیام/


Share/Save/Bookmark