داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار زابل:
سپاه نهادی از دل مردم ایران است/آمریکا از قدرت روزافزون پاسداران وحشت دارد
کد مطلب: ۶۶۶۷۶
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۶
فرماندار ویژه زابل گفت: سپاه پاسداران در سال های پس از پیروزی انقلاب با تمامی اقتدار امنیت و سازندگی را به کشور ارمغان آورده است
سپاه نهادی از دل مردم ایران است/آمریکا از قدرت روزافزون پاسداران وحشت دارد
غلامرضا گنجی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا ضمن محکوم کردم اقدام نابخردانه آمریکا بر علیه سپاه پاسداران گفت: کشوری همچون آمریکا از قدرت و اقتدار روزافزون انقلاب اسلامی وحشت دارد.
فرماندار ویژه شهرستان زابل افزود: این اقدام اخیر آمریکا بر علیه سپاه پاسداران نیز از ترس و اضطراب آنها به جهت قدرت مند بودن این نهاد مقدس است.
وی ادامه داد: سپاه پاسداران توسط مردم انتخاب شده است و یک نهاد مردمی به شمار می رود لذا با قرار دادن این نهاد در لیست گروه های تروریستی آمریکا به وضوح اعلام کرده است که مردم ایران را هدف قرار داده است.
گنجی تصریح کرد: اگر سپاه نبود کشور و انقلاب اسلامی نیز امروز وجود نداشت، لذا این نهاد که در سال های پس از پیروزی انقلاب با تمامی اقتدار امنیت و سازندگی را به کشور ارمغان آورده است لازمه انقلاب اسلامی به شمار می رود.
معاون استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: اقدام آمریکا بر علیه سپاه پاسداران ، هیچ تاثیری بر فعالیت های این نهاد نخواهد گذاشت و بیش از پیش در دل مردم و مظلومین جهان جا باز می کند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark