داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار زابل :
آیین نکوداشت قیام مردم سیستان به خون خواهی اباعبدالله الحسین (ع) در زابل برگزار می شود
کد مطلب: ۶۷۹۳۶
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۶
فرماندار زابل گفت: آیین مقدس نکوداشت قیام مردم سیستان به خون خواهی اباعبدالله الحسین (ع) در شهرستان زابل برگزار می شود.
آیین نکوداشت قیام مردم سیستان به خون خواهی اباعبدالله الحسین (ع) در زابل برگزار می شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ جلسه هماهنگی برای برگزاری مراسم سالروز قیام مردم سیستان به خون خواهی امام حسین (ع) و گرامی داشت هفته دفاع مقدس ، با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل ، دهمرده نماینده مردم  سیستان در مجلس شورای اسلامی ، فرمانداران شهرستان های حوزه سیستان ، ائمه جمعه منطقه و شماری از اعضای شورای تامین و اداری شهرستان زابل در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل در این مراسم گفت : عشق و ارادت مردم سیستان به اهل بیت علیه السلام بر هیچ کس پوشیده نیست و به گواه تاریخ ثابت کرده اند برای پاسداری از اسلام و ولایت از ناموس و جان خویش می گذرند و در ولایتمداری و ارادت به اهل بیت (ع) بی نظیرند.

گنجی تصریح کرد : امام حسین علیه السلام به تمامی انسان های آزاده تعلق دارد و همه مخلصین سرور و سالار شهیدان باید برای برگزاری با عظمت آیین مقدس نکوداشت قیام مردم سیستان به خون خواهی اباعبدالله الحسین (ع) که در روز ۲۵ محرم است ، تلاش کنند و در این مراسم شرکت و تشریک مساعی داشته باشند.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان، دفاع مقدس را دانشگاه انسان سازی اسلامی برشمرد و خاطر نشان کرد : آنچه ما داریم به برکت جان فشانی و از خود گذشتگی رزمندگان اسلام در طول ۸ سال جنگ تحمیلی است.

فرماندار شهرستان زابل ادامه داد : اگر امروز ما به این توان و خودکفایی رسیده ایم که پهباد متجاوز و فوق پیشرفته آمریکایی را با سامانه ایرانی هدف قرار می دهیم ، از جمله آثار و دستاوردهای دفاع مقدس است.

غلامرضا گنجی با اشاره به توانمندی نیروهای مسلح و فضای اخوت و همدلی حاکم بر جامعه ، گفت : نقش نیروهای مسلح بویژه سپاه پاسداران در سرکوبی داعش و حمایت از مردم مظلوم سوریه و عراق بر کسی پوشیده نیست .

معاون استاندار سیستان و بلوچستان افزود : وحشت آمریکا از اقتدار و توانمندی روزافزون نیروهای مسلح باعث شد که ترامپ جنایتکار در اقدامی سخیف سپاه پاسداران را در لیست گروه های همزاد و همسوی خویش قرار دهد که در پاسخ به این عمل شنیع مردم و دولت با حضور در صحنه از مواضع سپاه پاسداران در پشتیبانی از ملت های مظلوم و آزاده جهان اعلام حمایت کردند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark