داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
نماینده
سیستان و بلوچستان جلوه گاه وحدت است/قشر جوان و نوجوان ابزار جدید دشمن برای ایجاد آشوب در ایران
کد مطلب: ۷۴۶۹۵
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹
حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد حاج علی اکبری گفت: سیستان و بلوچستان به عنوان جلوه‌گاه وحدت شناخته می‌شود که دشمنان نمی‌توانند در این منطقه به اهداف خود برسند.
سیستان و بلوچستان جلوه گاه وحدت است/قشر جوان و نوجوان ابزار جدید دشمن برای ایجاد آشوب در ایران
به گزارش عصرهامون به نقل از اوشیدا،حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری در دیدار علمای شیعه و سنی، مسئولین و اقشار مختلف مردم سیستان بیان کرد: سلام پر از مهر و محبت مقام معظم رهبری و امام جامعه به همه خواهران و برادران عزیز سیستان اهداء می کنم در این مجلس پر از صفا و معنویت و بصیرت اهالی مومن، شجاع و اهل ولایت سیستان که پرچمدار غیرت و ایمان هستند.
وی افزود: این سفر میسر شد تا خدمت مردم عزیز سیستان برسیم که با چنین اجتماعی به نحوی میثاق دوباره با مقام معظم رهبری است.
نماینده مقام معظم رهبری ادامه داد: استکبار جهانی در اوج خشم و عصبانیت نسبت به انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران است و بر کسی پوشیده نیست و به فضل خداوند متعال دست قدرتمند الهی که از آستین ملت ایران بر پرتو انقلاب اسلامی بیرون آمد و گریبان استکبار جهانی را گرفته و حالت خفقان برایشان ایجاد کرده است و روزگارشان تیره و تار و قدرتشان رو به افول است  و باور نمی‌کردند زمانی این چنین از ناحیه ملتی که روی او هیچ حسابی نمی‌کردند موجودیت شان به مخاطره بیفتد، آنها روزهای سختی دارند و قدرتشان رو به افول است.
حجت الاسلام علی اکبری ادامه داد: مقام معظم رهبری در دیدار با دانش آموزان مساله مهمی را مطرح و بیان کردند که این مساله اساسی تغییری که در هندسه قدرت جهانی اتفاق می افتد و قدرت از قبل به منطقه آسیا منتقل می شود و این را با ظرافت و بسیار روشن و دقیق و مستند برای آینده سازان انقلاب اسلامی و دانش آموزان بیان نمودند که اولین نکته آن این بود که در آینده جهان آمریکا منزوی خواهد شد که نسل آینده سازان باید به آن فکر کند که در آن شرایط آینده جایگاه ایران اسلامی کجاست؟

وی تصریح کرد: در ماجراهای اخیر دشمن دست اندازهایی نسبت به جامعه ما داشت که این بار هدف دشمن قشر جوانان و نوجوانان دانشجویان و دانش آموزان بود که مساله بحث حجاب را بهانه کردند و دروغی را به نظام نسبت دادند و ظرف مدت ۲۰ روز ۱۷ هزار دروغ علیه نظام و انقلاب را در فضای مجازی منتشر کردند اما مردم پاسخ محکمی دادند و اغتشاشگران این معرکه را به پا کردند و تمام امکانات شان در جنگ شیطانی رسانه ای وارد میدان کردند و مراکز فکر شیطانی خود را فعال کردند.

حجت‌الاسلاموالمسلمین علی اکبری خاطر نشان کرد: دشمن بر مرزنشین بودن و شرایط اقلیمی منطقه حساب باز کرد اما کاسب نشدند چرا که مردم استان سیستان و بلوچستان، شیعه و سنی با همان تنوعی که دارند ایستاده و دشمن را در این استان نا امید کردند هر چند خسارت‌های استان  سنگین ایجاد کردند و رهبر انقلاب را آزرده خاطر شدند.
وی افزود: منطقه شما به عنوان جلوه‌گاه وحدت شناخته می‌شود و دشمنان نمی‌توانند و نخواهند توانست به اهداف خود برسند و آنچه رهبر ما را بیشتر نگران می‌کند این است که سرمایه بزرگ منطقه که وحدت عمیق و ناگسستنی در منطقه شما هست بخواهند به این آسیب بزنند و این  رهبر عزیزمان را نگران خواهد کرد و مقام معظم رهبری استان سیستان و بلوچستان را به خوبی شناخته از ظرفیت‌ها مظلومیتها سختی ها و دشواری های منطقه به خوبی آگاهند لذا ما آمدیم تا سلام ایشان را رسانده و به خاطر دشواری‌های پیش آمده با خانواده‌ شهدا و جانبازان دیدار کنیم.
رئیس سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت: با هوشمندی و بصیرت و ولایت‌پذیری شما مردم سیستان و بلوچستان این منطقه وحدت خود را حفظ و مسئولان نیز این منطقه را قوی تر و بهتر از قبل خواهند ساخت، مردم منطقه سیستان و در کل استان این بشارت را دادند که پای ولایت خود ایستاده اند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark