داخلی آرشيو گزارش صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
استفاده از تولیدات داخلی در بین مردم و مسئولان نهادینه شود/ مبارزه با قاچاق کالا و ارز مهم ترین راه کمک به کالای ایرانی
کد مطلب: ۶۴۰۲۹
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۰
مقام معظم رهبری امسال را سال حمایت از کالای ایرانی نامیدند تا مردم ضرورت استفاده و حمایت از کالای ایرانی را بیش از پیش مورد توجه قرار دهند.
استفاده از تولیدات داخلی در بین مردم و مسئولان نهادینه شود/ مبارزه با قاچاق کالا و ارز مهم ترین راه کمک به کالای ایرانی
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ نامگذاری سال توسط رهبر انقلاب همیشه با تحقیق انجام می شود چرا که در این نامگذاری مهم ترین هدف در آن سال گنجانده می شود.
در حال حاضر بزرگترین مشکلات کشور مشکلات اقتصادی است و این موضوع سبب شده در سال های اخیر مقام معظم رهبری در نامگذاری سال کلمه و مفهوم اقتصاد را بگنجانند.
اگر حمایت از تولید داخلی انجام شود به طور حتم شمار بیکاران کاهش خواهد یافت و جوانان بیشتری از این مرز و بوم بدون دغدغه زندگی خود را خواهند کرد.
با حمایت از کالای ایرانی تولیدات ایرانی افزایش یافته و کارخانجات با قدرت بیشتری به تولید خواهند پرداخت و نانی که باید در سفره کارگر ایرانی باشد در سفره بیگانگان قرار نمی گیرد.
امام جمعه نیمروز گفت: استفاده از کالا و تولیدات صنعتگران و کارگران ایرانی باید در بین مردم نهادینه شود. حجت الاسلام و المسلمین محمد راشکی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا اظهار کرد: مقام معظم رهبری امسال را با تدبیر و درایت فراوان سال حمایت از کالای ایرانی و تولیدات ایرانی نام گذاری کردند.
وی افزود: یکی از کارهای اساسی، اقتصاد مقاومتی فرهنگ سازی و حمایت از تولیدات داخلی است و باید در بین همه اقشار مردم فرهنگ سازی و نهادینه شود.
حجت الاسلام راشکی خاطرنشان کرد: باید عزم ملی در استفاده از کالا هاو تولیدات ایرانی ایجاد شود بنابراین باید اراده کرد و تصمیم گرفت که از کالای ایرانی استفاده و حمایت کنیم.
امام جمعه نیمروز ابراز کرد: این شعار زمانی محقق می شود که مردم با افتخار کالای تولیدی صنعتگران و کارگران ایرانی را استفاده کنند و تولیدکنندگان نیز تولیدات با کیفیت و قیمت مناسب عرضه کنند.
وی بیان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که این شعار تنها مربوط به مسئولین نیست بلکه مربوط به همه مردم است بنابراین همه مردم باید از کالای ایرانی استفاده کنند و این شعار را فرهنگ‌سازی کنند.
امام جمعه نیمروز تاکید کرد: مردم و مسئولان استفاده از کالای ایرانی را لازم و واجب بدانند، تقویت تولیدات داخلی وظیفه دولت است؛ کالاهای اساسی برای تولیدات داخلی را فراهم کنند.
حجت الاسلام راشکی اذعان کرد: مردم و دولت باید جلوی واردات بی رویه را بگیرند، مبارزه با قاچاق کالا و ارز مهمترین و اساسی ترین کمک به تولیدات داخلی است تا به این شعار سال جامه عمل پوشانده شود.
انتهای پیام/ف.ب
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :