داخلی آرشيو يادداشت صفحه استان
امتیاز مثبت 
۵
 
روز قدس روز دفاع از مظلومیت مسلمانان/
قدس روز وجدانهای بیدار و مدافع انسانیت
سردبیر
کد مطلب: ۳۰۸۸۲
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۳
اوشیدا: رنگ زندگی در غزه ،عراق،سوریه و بسیاری از کشورهای اسلامی در اقصی نقاط جهان به دست جنایتکاران استکبار جهانی به سیاهی رفته است.
قدس روز وجدانهای بیدار و مدافع انسانیت
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: در حالی به آخرین جمعه ماه عظیم الاشان رمضان نزدیک می شویم که نا خودآگاه روز قدس و روز دفاع از مردم مسلمان ستمدیده و بی دفاع فلسطین و دیگر کشورهای اسلامی که سالهاست در زیر شکنجه و جنایت اسرائیل و استکبار جهانی، امریکا و مزدورانش آرامش و آسایشی ندارند،در ذهن تداعی می گردد.


 
به راستی به کدامین گناه هر ساله شاهد کشتار و قتل و عام مسلمانان از زن و کودک تا پیر و جوان در کشورهای اسلامی به دست مزدوران امریکایی و اسرائیلی باشیم..
چرا جوامع حقوق بشر در قبال قتل و عام مردم غزه سکوت اختیار کرده و سر در گریبان فرو برده اند،اینجا در فلسطین انسانیت در حال نابود شدن است، نسل کشی و غارت مسلمانان شغل جدید مزدوران امریکایی و اسرائیلی شده است.
کجاست جوامع بین المللی مدعی حقوق بشر که صدای فرزندان یتیم فلسطین را بشنود !؟
رنگ زندگی در غزه ،عراق،سوریه و بسیاری از کشورهای اسلامی در اقصی نقاط جهان به دست جنایتکاران استکبار جهانی به سیاهی رفته است.در ماه مهربانی و مهمانی خدا ،که برای مسلمانان جایگاه و مقام بس ارزشمندی دارد ،خونریزی و کشتار حرام است اما امسال سفره های افطار و سحری مردم غزه با خون جوانانشان رنگین گشته است و با سفره ای پر از خون به میهمانی خدا رفته اند...
روز قدس برای حمایت از دستهای خالی فلسطینیان و مردم مظلوم و بی دفاع مسلمان است و این روز برادران و خواهران مسلمان در هر منطقه و با هر لهجه و گویش به میدان خواهیم آمد و با دستهای گره کرده بانگ آزادگی و مقاومت و انسانیت را سر خواهیم داد.
قدس تجلیگاه عارفانه مظلومانی ست که بیرق انسانیت و نور را بر قامت اسلام به اهتزاز کشیده اند و نوای برابری و برادری ،دوستی و محبت را در جهان طنین انداز کرده اند.
Share/Save/Bookmark