داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه شهرستان هیرمند:
ضد انقلاب برای هر اتفاقی در ایران سم پاشی رسانه ای می کند/دولت قوانین را به نفع جهش تولید تغییر دهد
کد مطلب: ۶۹۹۷۰
تاریخ انتشار:جمعه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۶
نماز جمعه شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه در مصلی المهدی این شهرستان برگزار شد.
ضد انقلاب برای هر اتفاقی در ایران سم پاشی رسانه ای می کند/دولت قوانین را به نفع جهش تولید تغییر دهد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در خطبه های این هفته از نماز جمعه گفت: آمریکا به دنبال این است که دولت مردان عراق را وادار کند تا زیر سلطه آنها قرار گیرد در صورتی که دولت عراق یک دولت نوپا است و سیاست های وارد شده آمریکایی ها را نمی پذیرد.
وی افزود: عربستان نیز این روزها به دست و پا افتاده است، گفته می شود که عربستان امروز به دنبال واسطه می گردد تا نیروهای خود را از یمن خارج کند.
امام جمعه شهرستان هیرمند در ادامه به شعار سال اشاره کرد و گفت: شعار امسال به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی جهش تولید است نباید دولت مردان در این زمینه غفلت کنند ، گرچه ویروس کرونا بر اقتصاد تاثیر گذاشته است اما دولتی ها باید بکوشند تا شعار سال محقق شود.
وی ادامه داد: دولت باید بکوشد تا به نفع تولید قوانین را تغییر بدهد ، چرا که هر کجا مردم به میدان آمده اند کشور در آن زمینه موفقیت کسب کرده است.
وی به ویروس کرونا در کشور اشاره کرد و گفت: کشور در حالی که در شدیدترین تحریم ها قرار داشت و کمترین امکانات پزشکی را در اختیار داشت اما در کنترل ویروس کرونا موفق عمل کرد و حتی امروز کیت تشخیص کرونا را به کشورهای اروپایی صادر می کنیم.
حجت الاسلام گزمه ضمن تسلیت به خانواده های شهدای کنارک تصریح کرد: در جریان رزمایش های نظامی طبیعی است که اتفاقاتی رخ دهد ، به خانوده های شهدای ناوچه کنارک تبریک و تسلیت عرض میکنم، ما برای مقابله با دشمن آماده می شویم و باید آمادگی خود را با انجام رزمایشات نظامی حفظ کنیم.
وی گفت: ضد انقلاب برای هر اتفاقی در کشور در رسانه ها سم پاشی می کنند، نیروهای نظامی جان خود را بر کف دست دارند و سینه در برابر حفاظت از مردم سپر می کنند.
امام جمعه هیرمند در پایان به منطقه سیستان اشاره کرد و گفت: در فصل درو محصولات قرار داریم ، لذا مردم باید به پرداخت زکات کوشا باشند تا به رزق و روزی خود برکت بدهند.
Share/Save/Bookmark