داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
مورينيو: کارهاي من از تاريخ چلسي پاک نمي‌شود
کد مطلب: ۱۱۴۵۰
تاریخ انتشار:جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۲۰
اوشیدا:سرمربي چلسي اعلام کرد کارهايي که پيشتر براي اين تيم انجام دادم از تاريخ اين باشگاه قابل پاک شدن نيست.
مورينيو: کارهاي من از تاريخ چلسي پاک نمي‌شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: ژوزه مورينيو در پايان فصل گذشته از رئال مادريد اسپانيا جدا شد و با امضاي قراردادي براي بار دوم هدايت باشگاه چلسي انگليس را به دست گرفت.

آقاي خاص دومين دوران حضور خود در استمفورد بريج را به صورت رسمي از روز يکشنبه و با نشستن روي نيمکت آبي‌ها مقابل هال سيتي آغاز خواهد کرد.

 نخستين حضور مورينيو در چلسي در سال ۲۰۰۴ و زماني بود که به همراه پورتو پرتغال قهرمان ليگ قهرمانان اروپا شده بود. او در مدت سه سال در چلسي موفق شد دو بار ليگ برتر انگليس، يک بار جام حذفي و دو بار هم جام اتحاديه را فتح کند.

مورينيو در حالي که چند هفته از آغاز ليگ گذشته بود از چلسي اخراج شد و پس از چند ماه استراحت، راهي اينترميلان و با اين تيم در سال ۲۰۱۰ موفق به فتح سه گانه‌اي تاريخي شد تا اين تيم را به مقصد رئال مادريد ترک کند.

مورينيو در اين مورد گفت: دوران مربيگري من پر بار است. جام‌هاي زيادي را با تيم‌هاي مختلف به دست آورده‌ام. در هر تورنمنتي که خواستم، قهرمان شدم ولي فشاري را که ساير مربيان موفق دارند را حس نمي‌کنم. تنها فشاري که حس مي‌کنم اين است که براي به دست آوردن جام براي باشگاهم بجنگم. حضور در چلسي برايم اهميت فراواني نسبت به حضور در هر باشگاه ديگري دارد. نه به خاطر اينکه چه کارهايي در اين تيم انجام داد‌ه‌ام و نه به خاطر فشارهايي که براي موفقيت دوباره در اين تيم روي من قرار دارد بلکه فقط به خاطر اين است که مي‌خواهم چلسي همواره موفق باشد. آنها در طول پنج فصل گذشته ۱۰ بار مربي عوض کرده‌اند. اکنون من اينجا حضور دارم و مي‌خواهم کاري را انجام دهم که در طول پنج فصل انجام نشده است. مي‌خواهم به چلسي کمک کنم باز هم قهرمان شود. اين تنها فشاري است که حس مي‌کنم.

مورينيو در ادامه اعلام کرد به هيچ وجه از اين نمي‌ترسد که با حضور دوباره‌اش نتواند کارهايي که پيشتر در اين باشگاه انجام داده را زير سوال ببرد.

«کاري که انجام داده‌ايد مربوط به گذشته است. نمي‌توانيد آنها را پاک کنيد. هيچ کس نمي‌تواند گذشته من در باشگاه چلسي را پاک کند. آنها نمي‌توانند کارهايي که براي اين باشگاه انجام داده‌ام فراموش کنند. آنها نمي‌توانند فراموش کنند که من هر چه داشتم را براي اين باشگاه دادم.»
Share/Save/Bookmark
مرجع : ورزش 3
    عکاس :