داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده سپاه زابل در جمع اساتید دانشگاه و ورزشکاران منطقه سیستان؛
جوانان درس دشمن شناسی بیاموزند/انقلاب اسلامی در تمام جهان رشد کرده است
کد مطلب: ۶۸۳۰۴
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰
جمعی از اساتید دانشگاه و ورزشکاران منطقه سیستان با فرمانده سپاه زابل دیدار کردند.
جوانان درس دشمن شناسی بیاموزند/انقلاب اسلامی در تمام جهان رشد کرده است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ سرهنگ پاسدار موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل در دیدار با اساتید و مسئولین دانشگاه آزاد زابل گفت: انقلاب اسلامی ایران در برابر ظلم همواره ایستاده است و هر کجا که مظلومی نیاز به کمک داشته باشد پا به میدان می گذارد.

وی با بیان اینکه ظلم در جهان پایدار نخواهد ماند افزود: اراده خداوند بر آن است که انقلاب اسلامی پایدار بماند و به عظمت آن افزوده شود.

سنچولی بیان داشت: رویش انقلاب در طول ۴۰ سال عمر پر برکت انقلاب اسلامی به اقساء نقاط جهان رسیده شده است به طوری که امروز مرزهای ایران هزاران کیلومتر فراتر از حوزه سرزمینی ایران است.

وی خاطرنشان کرد: دشمن شناسی مهمترین مسئله ای است که حضرت آقا امام خامنه ای نیز بارها به آن اشاره داشتند، لذا دشمن هر چقدر هم که کوچک باشد باید ارزیابی دقیقی از آن داشته باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل بیان داشت: ثروت و دارایی انسان ها در این جهان متعلق به خداوند است چرا که عجل بر آرزو های انسان می خندد.
وی گفت: نقش دانشگاهیان در گسترش فرهنگ انقلابی و همچنین حرکت در راستای اهداف انقلاب بی بدیل است.

همچنین گفت و گو با طایفه لک زائی و جمعی از ورزشکاران منطقه سیستان از دیگر دیدار های امروز فرمانده سپاه زابل بود.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark