داخلی آرشيو خبر صفحه استان
۱
امتیاز مثبت 
۵
 
پس از ارسال نامه فرماندار ویژه زابل و اعتراضات مردم/
رامبد جوان از مردم سیستان عذر خواهی کرد
کد مطلب: ۳۶۲۹۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۱
چند شب پیش در برنامه پرطرفدار بعضی ها که از شبکه 3 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد رامبد جوان بازیگر و کارگردان پرتوان سینما و تلوزیون انتهای پیامش را با مطلبی طنزگونه به اتمام رساند که در این بین مطالب رامبد جوان سبب ناراحتی سیستانیان شد که در پی پیگیری فرماندار زابل و ابراز ناراحتی سیستانیان این بازیگر از مردم سیستان عذرخواهی کرد.
رامبد جوان از مردم سیستان عذر خواهی کرد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا" چند شب پیش در برنامه پرطرفدار بعضی ها که از شبکه 3 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد رامبد جوان بازیگر و کارگردان پرتوان سینما و تلوزیون انتهای پیامش را با مطلبی طنزگونه به اتمام رساند که در این بین مطالب رامبد جوان سبب ناراحتی سیستانیان شد. چرا که سیستانیان با فرهنگ و تمدن چند هزار ساله، مرزداران غیور تنگه احد و مرزو بوم ایران اسلامی بوده و سالیان سال است که با قهر طبیعت و خشک سالی جنگیده اند ولی خم به ابرو نمی آورند و همچنان با تمام صبر، غیرت،شرف و عزت خود در رکاب ولایت و در خط امام راحل(ره) و با تکیه بر لطف و مدد اهل بیت(ع) و با نثار کردن هر روز جوانانشان در راه اسلام و خدا استقامت کردند.

پس از نشر این مطالب و ابراز ناراحتی جوامع گوناگون سیستان و مدیرکل صدا و سیمای استان و بلوچستان و ارسال نامه ای از فرماندار ویژه زابل که همیشه مدافع حقوق سیستانیان بوده است رامبد جوان از مردم سیستان عذرخواهی کرد.

متن بیانیه آقای جوان که در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است به شرح ذیل می باشد :

 

سلام به همه ى ایرونى هاى عزیز.

همونطور که قبل تر گفتم همه ى نظرات و کامنتها رو مى خونم و از دیشب چه جنجالى راه افتاده! همتون مى دونین که من هیچوقت در طول ٢٣ سال کار کردنم براى شاد کردن وخندوندن مردم،هیچ قوم و صنف و جناحى رو مسخره نکردم و باز همتون مى دونین که چقدر شاد بودن و خندیدنتون برام مهمه و براى همین خندوانه رو ساختم. خندوانه اى که در طول ١١۵ قسمتش باعث آزردگى هیچ کس نشد.

اگر مردم سیستان بابت خاطره ى من که به نظر خودم خیلى ساده و دوست داشتنى بود(خاطره ام) ناراحت و دلگیر شدن از تک تکشون عذر مى خوام. بابتش حتى مى تونم در جاى بزرگتر از اینجا هم اعلام کنم که همه رو دوست دارم و قصد تمسخر هیچ کس رو ندارم چه برسه به یه قوم باارزش از اقوام باارزش مملکتم که بهش مى بالم.

ولى رفقاى غیور و دلگیرِمن تا حدود ٢۴ ساعت قبل همه با هم دوست بودیم و من از مهرتون لبریز ،چطور مى شه که ناگهان بابت یک شوخى که فقط یک روایت بود و نه هیچ چیز طراحى شده، همتون این همه خشمگین مى شین و من تبدیل مى شم به دشمن سیستان و سیستانى، تبدیل مى شم به دشمن فرهنگ، تبدیل مى شم به دشمن فقر و زجر و غیرت و استوارى و خشکسالى ملتى که براى همه واضح و آشکارِ که چه بودن و چه هستن.؟؟؟ واقعاً این همه حس توهین از من ؟؟؟ این همه حس تمسخر از من؟؟؟

یا شما منو نمى شناسین یا من شمارو تا به حال نشناختم که این همه بى مهرى و متاسفانه این همه بى ادبى رو باور ندارم … که با فحشها و ناسزاهایى مواجه شدم که لحظه اى تصور کردم دشمن سر سخت ایران و ایرانى هستم.

من شمایى که عشق و مهر و ادب سالیانم رو به باد فحش و ناسزا و قضاوتهاى بى اساس گرفتین مى بخشم. از شمایى هم که از شوخىِ لحظه اى من آزرده شدین عذر خواهى مى کنم. یادمون باشه ما هموطنیم و خواهر و برادر. در یک خانواده مطمئن ترین چیز عشق و مهر و بخششه. باز هم دوستتون دارم. و خواهش مى کنم به این بى مهرى و متاسفانه بى حرمتى پایان بدین.

 
مخلص رامبد جوان.
Share/Save/Bookmark
حسین زاده
۱۳۹۳-۱۰-۱۷ ۲۳:۵۲:۵۸
سلام. اصلا نمی دانم چرا رامبد جوان را دعوت کردند و چرا او سیستانی ها را تمسخر کرد. اگر راست می گوید دوستان روشنفکر غربزده خودش را تمسخر کند که صدا وسیما خصوصا شبکه سه را به گند کشیده اند. باند های غربگرایی که رامبد جوان گاهی با انها کار می کند. ... چرا شبکه سه حواسش جمع نیست. لطفا این رویه زشت و غیرمردمی را پایان دهید... اصلا نمی دانم علی ضیاء چرا به خودش حق داد که مسعود ده نمکی را آنچنان زشت به تمسخر بگیرد... لطفا علی ضیاء را برکنار کنید. مردم ایران از این جماعت که پز روشنفکری می دهند و به کارگردان مردمی کشورمان و مردم سیستان توهین می کنند خوششان نمی آید. لطفا علی ضیاء را برکنار کنید.. ممنونم. (8369)