داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
کارگاه دو نفره انسانیت/تولید ماسک به دست مادر و دختر بیمار
کد مطلب: ۶۹۴۱۲
تاریخ انتشار:شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۱
یک خیر سیستانی با قرار دادن دو دستگاه چرخ خیاطی برای خانواده ای نیازمند ، اکنون کارگاه کوچک تولید ماسک را در روستای سامانی شهرستان زهک راه اندازی کرده است.
کارگاه دو نفره انسانیت/تولید ماسک به دست مادر و دختر بیمار
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ این روزها با شیوع ویروس کرونا خبرهای عجیب و غریبی در گوشه و کنار کشور شنیده می شود که بسیاری از آنها به احتکار وسایل بهداشتی و ضد عفونی کننده اختصاص دارد.
با کمیاب شدن ماسک و یا فروش آنها با قیمت بالا در خارج از داروخانه ها باعث شده است تا مردم از خرید این نوع وسایل بهداشتی نا امید شوند.
مثلا یکی از داروخانه های زابل پس از احتکار ماسک و مواد ضدعفونی کننده ، آنها را در اختیار مغازه های اطراف خود قرار داده بود تا با فروش گران ، سود بیشتری به جیب بزند.
اما میان اخبار ناراحت کننده این روز ها خبرهایی امیدوار کنده ای نیز شنیده می شود که بوی انسانیت از آنها به مشام می رسد.
یک خیر سیستانی با قرار دادن دو دستگاه چرخ خیاطی و خرید مواد لازم برای تولید ماسک، برای خانواده ای نیازمند ، اکنون کارگاه کوچک تولید ماسک را در روستای سامانی شهرستان زهک راه اندازی کرده است.
رامین ریگی جلایی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: یک دستگاه چرخ خیاطی به مبلغ ۴۰ میلیون ریال و یک دستگاه چرخ خیاطی سر دوز برای یک خانواده نیازمند خریداری شده است.
وی افزود: مادر خانواده سرپرست دو فرزند ناشنوا است که خود نیز دچار بیماری ریوی می باشد.
این خیر سیستانی بیان داشت: ماسک های دوخته شده نیز توسط بنده خریداری می شود و رایگان در اختیار مردم نیازمند قرار داده خواهد شد.
وی گفت: این خانواده همچنین سال گذشته در پخت نان برای مدارس مشغول به کار بودند که با توانایی خود توانستند شغل های موقت ایجاد کنند.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark