داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
13 آبان انقلاب دوم جمهوری اسلامی بود/مرز اعتقادی انقلاب سراسر جهان را تسخیر کرده است/آمریکا رو به افول است
کد مطلب: ۶۸۴۲۲
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۴
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل گفت:مرز اعتقادی انقلاب اسلامی امروز به مکان هایی صادر شده است که تمامی پایگاه های استکبار جهانی را نابود خواهد کرد.
13 آبان انقلاب دوم جمهوری اسلامی بود/مرز اعتقادی انقلاب سراسر جهان را تسخیر کرده است/آمریکا رو به افول است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ سرهنگ موسی سنچولی فرمانده سپاه شهرستان زابل در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان ماه ضمن تقدیر از حضور با شکوه مردم سیستان در این روز ملی گفت: مناسبت های مهم در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک فرهنگ و شناسنامه برای ملت ایران است.
وی با بیان اینکه فرهنگ دفاع مقدس بازدارندگی را تا به امروز برای ملت ایران ایجاد کرده است ادامه داد: سیزده آبان ماه به عنوان انقلاب دوم توسط بنیان گذار انقلاب یاد می شود که یکی از شاخص های انقلابی گر ما نیز محسوب می شود.
فرمانده سپاه شهرستان زابل خاطرنشان کرد: دانشجویان خط امام طی اقدامی بصیرانه و جریان شناس لانه جاسوسی آمریکا در ایران را تسخیر کردند.
وی همچنین گفت: در جریان به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی روشنگری های حضرت امام (ره) باعث شد تا حرکت های مردمی بر علیه حکومت ظالمانه پهلوی شکل بگیرد لذا دشمن تصمیم به تبعید امام گرفت.
سنچولی بیان داشت: در مدت ۱۴ سال که امام در تبعید به سر می بردند برای عزت و عظمت مردم ایران لحظه ای آسایش نداشتند و تمام تلاش خود را برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی انجام دادند.
وی گفت: با توجه به نهضت روشنگری که توسط حضرت امام (ره) به جریان افتاده بود دولت شریف امامی جمعی از دانش آموزان و دانشجویان دانشگاه تهران به ضرب گلوله به شهادت رساند که در نهایت باعث رسوایی خود دولت شد.
سنچولی ادامه داد: دانشجویان خط امام پس از اتفاقات رخ داده در این رابطه منبع اصلی شیطنت ها را شناسایی و سپس لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند که از آن به عنوان انقلاب دوم توسط امام (ره) یاد می شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل همچنین خاطر نشان کرد: برنامه ریزی برای از بین بردن لوله های نفت ، تجزیه ایران و همچنین ایجاد اغتشاشات از جمله اقداماتی است که در لانه جاسوسی آمریکا بر علیه ملت ایران پیاده می شد.
وی تصریح کرد: دانشجویان با جریان شناسی توانستند غده سرطانی را شناسایی و پای استکبار جهانی را برای همیشه از ایران کوتاه کنند.
سنچولی گفت: بسیاری از مردم ایران خون خود را به جهت اقتدار و امنیت ایران در راه انقلاب اهداء کردند.
وی بیان داشت: بعد از گذشت چهل سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی ایران ، همچنان مسیر خود را با اقتدار طی می کند که این مهم از پیروی از دستورات ولایت فقیه و رشادت رزمندگان اسلام ، به وجود آمده است.
وی با بیان اینکه مرز صدور انقلاب امروز در سراسر جهان است خاطرنشان کرد: دستاورد های انقلاب اسلامی را نباید دست کم گرفت چرا که امروز همان دستاورد ها باعث اقتدار و عظمت ایران شده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل تصریح کرد: مرز اعتقادی انقلاب اسلامی امروز به مکان هایی صادر شده است که تمامی پایگاه های استکبار جهانی را نابود خواهد کرد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark