داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
دشمن بعد از شکست فتنه۸۸ گروهک های سازمان یافته تربیت کرده است/زمان و اعلام افزایش قیمت بنزین مشکل داشت
کد مطلب: ۶۸۵۱۲
تاریخ انتشار:جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲
نماز جمعه شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام علی اکبر کیخا برگزار شد.
دشمن بعد از شکست فتنه۸۸ گروهک های سازمان یافته تربیت کرده است/زمان و اعلام افزایش قیمت بنزین مشکل داشت


به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل در خطبه های نماز جمعه گفت: به برکت ولایت فقیه عظمت به اسلام بازگشته است.

وی افزود: رمز اقتدار بندگی خدا و رمز ماندگاری در مسیر خدا ولایت فقیه است.

امام جمعه شهرستان زابل خاطرنشان کرد: با نگاه تیزبینانه حضرت امام (ره) انقلاب اسلامی از موانع متعددی عبور کرد و با درایت خلف صالح ایشان از فتنه های دشمن به سلامت گذشت.

حجت الاسلام کیخا گفت: در پی افزایش قیمت بنزین برخی آشوب های در نقاط مختلف کشور رخ داد که خسارات آن از هشت ماه فتنه ۸۸ بیشتر بود.

امام جمعه زابل ادامه داد: این نشان از آن دارد که دشمن در سال های اخیر گروهک های سازمان یافته ای را تشکیل داده است که بتوانند به کشور خسارت وارد کنند.

وی ادامه داد: از طرفی همچنین پروژه کشته سازی دشمن باعث شد تا جمعی از هموطنان ما در این آشوب ها جان بدهند.

امام جمعه زابل بیان داشت: اصل طرح افزایش قیمت بنزین قانونی و به نفع کشور است اما باید در اعلام و زمان آن دقت بیشتری می شد.

وی خاطرنشان کرد: حضرت آقا نیز با اصل طرح موافقت کرده‌اند اما جزئیات آن را به کارشناسان واگذار کردند ، خدا را باید شاکر بود که رهبر دانا و فرزانه ای داریم که در شرایط حساس کشور همواره ورود پیدا کرده اند.

امام جمعه شهرستان زابل همچنین گفت: در منطقه سیستان درختان زرد آلو و زیتون جواب داده است و کارشناسان بر این باورند که کشاورزان از این طریق می توانند تولید را رونق بخشند.

وی بیان داشت : زنان روستایی ما نیز در منازل به تولید مشغول باشند تا چرخ اقتصاد همواره برای تولید داخلی بچرخد.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark