داخلی آرشيو خبر صفحه مشکلات مردم
امتیاز مثبت 
۰
 
ادامه غیبت ستاره استقلال در تمرینات/ قایدی ناراضی است یا هوایی شده؟!
کد مطلب: ۷۳۱۰۱
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۲
مهدی قایدی امروز هم مانند روزهای قبل در محل تمرین تیم فوتبال استقلال حاضر نشد.
ادامه غیبت ستاره استقلال در تمرینات/ قایدی ناراضی است یا هوایی شده؟!

به گزارش اوشیدا به نقل از خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در شرایطی پیگیری شد که یکی از ستاره‌های این تیم به غیبت خود ادامه داد و باز هم در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر نشد.

مهدی قایدی که گفته می‌شود از تیم‌های اروپایی با پیشنهادات خوبی مواجه شده، پس از شکست تیم استقلال مقابل سپاهان در اصفهان دیگر در تمرینات آبی‌ها آفتابی نشده تا شایعات پیرامون وی بیش‌تر و بیش‌تر شود.

قایدی که پس از دیدار با نساجی به ابراز نارضایتی از مفاد قراردادش پرداخته بود و درخواست همکاری و پیگیری از سوی مدیرعامل باشگاه را داشت، گفته می‌شود که راه اعتصاب تمرینی را پیش گرفته تا از این مسیر بتواند مدیران عالی‌رتبه باشگاه استقلال را به میز مذاکره و البته تصحیح برخی مفاد قراردادش بکشاند.

این موضوع و ادامه غیبت‌های مهدی قایدی در تمرینات تیم استقلال در شرایطی تکرار شده که باشگاه استقلال هنوز موضع رسمی خود را در قبال عدم حضور ستاره‌اش نشان نداده و توضیحی هم از سمت کادرفنی تیم استقلال ارائه نمی‌شود.

در شرایطی که وریا غفوری هم امروز با مصدومیت محل تمرین تیم استقلال را ترک کرده و البته فضای مثبت و جو روانی خوبی هم در رختکن آبی‌ها و بین کادرفنی و بازیکنان تیم استقلال برقرار نیست، عدم حضور مهدی قایدی می‌تواند به تهدیدی جدی برای آبی‌پوشان در دیدار آتی‌شان با مس رفسنجان تبدیل شود.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark