داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
شهید اغتشاشات زاهدان:
دیدار با خانواده شهید مدافع امنیت محمدامین آب در شکر/ایثار شهدا ضامن استقلال و یکپارچگی ملی است
کد مطلب: ۷۴۷۵۹
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۸
سردار عوض علی فقیری معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان کشوری و شهرستان زابل با خانواده شهید مدافع امنیت محمدامین آب درشکر دیدار کردند.
دیدار با خانواده شهید مدافع امنیت محمدامین آب در شکر/ایثار شهدا ضامن استقلال و یکپارچگی ملی است
به گزارش اوشیدا، سردار عوض علی فقیری معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، دکتر عیسی مالمیر مدیر عامل موسسه خدمات درمانی بسیجیان کشور، حجت الاسلام والمسلمین حسینی نماینده ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج و سرهنگ موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل با خانواده شهید مدافع امنیت محمد امین آب درشکرکه در ناآرامی های مهرماه زاهدان به شهادت رسیده بود دیدار کردند.

حجت الاسلام حسینی دراین دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره فداکاری ها و رشادت های شهدا عنوان کرد: ایثار و جانفشانی شهدا ضامن استقلال، آزادی و یکپارچگی ملی است و برای احیای اسلام و حفظ آن بزرگانی چون شخصیت اباعبدالله الحسین علیه السلام شهید و قربانی شدند

وی افزود: مرد میدان بودن اینگونه است که همچون شهید محمدامین در این سنگر حاضر شده است مظلومانه شهید شود ولی در سنگر ماند وسنگر را خالی نکرد، بی‌شک شهیدان و ایثارگران مانند شهدای کربلا پوست، استخوان و گوشتشان مالامال از ایمان است و ایمان با عمق وجودشان آمیخته است.

سرهنگ سنچولی فرمانده ناحیه زابل نیز در این دیدارگفت: جامعه و نسل فعلی و آینده ما، نیازمند فرهنگ ایثار و شهادت است، بعضی از نهادها اگر امروز وظیفه ذاتی خودشان را انجام دهند جامعه امروز ما به بیراهه نمی رود
خانواده ای که بتواند فرزندی مسجدی تربیت کند خیلی کم است، خانواده شهدا با تربیت فرزندانی برومندی که نثار اسلام می‌کنند حق بزرگی بر گردن انقلاب و جامعه اسلامی دارند.

وی افزود: وظیفه همه ماست که ادامه دهنده راه شهدا باشیم و در مسیر شهدا گام برداریم و انشاءالله امانتدار خوبی باشیم و بار امانتی که به دوش ما گذاشتند به صاحب اصلی آن برسانیم.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark