داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در جلسه شورای اداری زابل عنوان شد؛
با فرمول بسیج می توانیم از مشکلات عبور کنیم/ امروز نیازمند گسترش تفکر بسیجی در منطقه هستیم
کد مطلب: ۷۴۲۵۴
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۳
جلسه شورای اداری به مناسبت هفته بسیج در فرمانداری زابل برگزار شد.
با فرمول بسیج می توانیم از مشکلات عبور کنیم/ امروز نیازمند گسترش تفکر بسیجی در منطقه هستیم
به گزارش اوشیدا؛ در این جلسه عباسعلی ارجمندی فرماندار شهرستان زابل گفت: نگاه مسئولان همواره باید بسیجی و جهادی باشد چرا که پشت این تفکر منطق وجود دارد و باعث پیشبرد اهداف نظام خواهد شد.

وی افزود: قطعا بحران و مشکلات اقتصادی بوجود آمده در دوران کرونا که همه کشورها با آن دست و پنجه نرم می کنند با تفکر بسیجی قابل حل است.

فرماندار زابل تصریح کرد: با همدلی و تفکر بسیجی قطعا می توانیم بسیاری از مشکلات را پشت سر بگذاریم و از آن عبور کنیم.

همچنین موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: کلیه اقدامات بسیج عقلانی،منطقی و آگاهانه است.

وی افزود: ۸۵ برنامه در هفته بسیج در سه سطح شهرستان، حوزه و پایگاه برگزار خواهد شد که با توجه به اپدیمی کرونا سعی کرده ایم کیفیت این برنامه ها را بالا ببریم.

سنچولی با بیان اینکه هفته بسیج متعلق به همه مردم است گفت: در این هفته سعی خواهیم کرد تا با راه اندازی نمایشگاه صنایع دستی موقعیتی برای فروش محصولات کارآفرینان بوجود آوریم.

وی تصریح کرد: برپایی ایستگاه های سلامت جهت ویزیت رایگان بیماران سیستانی و همچنین میز خدمت مسئولان در هفته بسیج به جهت رفع مشکلات مردم از دیگر برنامه های این هفته خواهد بود.

فرمانده سپاه زابل ادامه داد: تجلیل از بسیجیان فرهنگی فعال در ایام کرونا و طرح شهید سلیمانی که بیش از سه ماه است در مرکز تجمیعی واکسیناسیون بدون هیچگونه چشم داشتی فعالیت می کنند نیز از برنامه های مهم این هفته است.

سردار کوهکن مدیرکل حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه گفت: اقدامات بسیج باید امروز در جامعه بیان شود.

وی افزود: بسیج در طول انقلاب اسلامی همواره با حضور در مناطق محروم و کمک به آسیب دیدگان حوادث طبیعی ماهیت خود را نشان داده است.

کوهکن تصریح کرد: بسیج اقدامات خارج از مرزهایی نیز داشته است که از مهمترین آنها می توان به شکست داعش اشاره کرد که با فرمول بسیج شکل گرفت.

وی گفت: بسیج همواره به دنبال آن است که مشکلات را حل کند لذا باید این خدمات دیده شود و آن را به آحاد ملت بیان کرد.

کوهکن خاطرنشان کرد: نقش آفرینی جمهوری اسلامی در عرصه های علم و فناوری، حل مشکلات جامعه و سازندگی با فرمول بسیج انجام شد لذا امروز نیز با توجه به تهاجم فرهنگی نیاز به استفاده از ابزار بسیج داریم.


وی ادامه داد: برنامه ریزی دقیقی لازم است تا از مشکلات فضای مجازی با استفاده از تفکر بسیجی عبور کنیم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark