داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
سردار غیب پرور مطرح کرد
بسیج هدیه الهی بعد از وقوع انقلاب اسلامی به همه آزادگان جهان بود/ حکام آمریکا در مدیریت آتش سوزی کالیفرنیا نیز ناتوان هستند
کد مطلب: ۶۵۲۶۳
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۴
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حکام آمریکا در مدیریت آتش سوزی کالیفرنیا نیز ناتوان هستند و حتی نمی توانند به داد مردم خودشان برسند.
بسیج هدیه الهی بعد از وقوع انقلاب اسلامی به همه آزادگان جهان بود/ حکام آمریکا در مدیریت آتش سوزی کالیفرنیا نیز ناتوان هستند
به گزارش اوشیدا به نقل از ، شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار غلامحسین غیب پرور صبح سه شنبه و در اولین روز از هفته بسیج، با عنوان « بسیج؛ فرهنگ و مسجد محوری» در مراسم تجدید میثاق با آرمان های امام راحل(ره) طی سخنانی با بیان این که ۱۱۵۰ پروژه محرومیت زدایی در هفته بسیج افتتاح می شود، گفت: بسیج هدیه الهی بعد از وقوع انقلاب اسلامی به همه آزادگان جهان است.


وی بسیج را تحفه‌ای دانست، که به برکت انقلاب اسلامی تا به امروز استمرار داشته و بی‌هیاهو و بی‌توقع تمام قد در عرصه مجاهدت ایستاده و افزود: یکی از رمزهای استمرار انقلاب اسلامی ایستادگی و مقاومت است. اگر ایستادگی و مقاومت در انقلاب اسلامی نبود، یقینا امروز نه خبری از عزت بود و نه خبری از استقلال ملت سرافزار ایران، در واقع این ایستادگی ملت ایران اسلامی بود که نسخه ممتازی را به همه مردمان منطقه و حتی آزادگان جهان ارائه کرد، مردم دنیا امروز به خوبی دریافتند که تنها شرط سربلندی آن‌ها مقاومت در پای دین است.

حکام آمریکا از مدیریت آتش سوزی کالیفرنیا نیز ناتوان هستند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این که ملت بزرگ ایران ۴۰ سال است که این ایستادگی و مقاومت را تجربه می‌کند، اضافه کرد: ما ملتی هستیم که نترسیده و نلرزیده و همه عالم ما را به ایستادگی می‌شناسند، رمز تداوم انقلاب اسلامی ایستادگی بر ارزش‌ها و حرکت پشت سر رهبر انقلاب اسلامی است، چه ظلم‌هایی که در طول سال‌های گذشته بر مردم وارد نشد، تنها گوشه‌ای از این ظلم‌ها در هشت سال دفاع مقدس رخ داد اما ما مقاومت کردیم.

غیب پرور ادامه داد: محاصره ما توسط دشمنان در وجوه مختلف از سال‌های پیش آغاز شده است و می بایست همگی بدانیم که دشمن می‌خواهد ایستادگی و مقاومت را بگیرد، اما روزی که مردانگی و غیرت از ایرانیان گرفته شود، دیگر مقاومت ما معنایی ندارد.

وی دوران اخیر را دوران نسبتا سختی توصیف کرد و با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم گفت: ما اطمینان داریم، که این دوران نیز به پایان می‌رسد و می‌گذرد، فشار و درد زندگی در بخش‌های اقتصادی داریم اما این حربه‌ای نیست که انقلاب اسلامی را مضمحل کند. ما مدعی هستیم که فروپاشی آمریکایی‌ها آغاز شده است، امروز آمریکا به جایی رسیده که حتی درون خود را نمی‌تواند کنترل کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین آتش‌سوزی در کالیفرنیا و ناتوانی حکام آمریکا از مدیریت آن را مورد اشاره قرار داد و گفت: آن ها حتی نمی‌توانند به داد مردم خودشان برسند، اما در همین ایران خودمان می‌بینید که در حوادث طبیعی این مردم هستند که به کمک دولتمردان می‌روند، آمریکایی‌ها بدانند این ما نیستیم که صحنه انقلاب اسلامی را خالی کنیم، این شما و رژیم غاصب صهیونیستی هستید که باید میدان را خالی کنید.


طرح یک سوال در خصوص نقش آفرینی جوانان در صحنه های انقلاب

این فرمانده ارشد نظامی وجود رژیم صهیونیستی را از اساس جعلی خواند و گفت: ما به امید روزی نشسته‌ایم که روی کره زمین نامی از اسرائیل نباشد.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در سخنرانی‌هایشان گفت: رهبر انقلاب همواره روی جوانان انگشت می‌گذارند و آن‌ها را ضامن آینده کشور می‌دانند، در بسیج نیز اولویت‌ها با جوانان انقلابی و پای کار است‌، جوانانی که در انقلاب خوش درخشیدند و امروز نیز ارزش‌آفرینی می‌کنند. جوانان ما دشمن را خوب شناخته‌اند و معرفت آن‌ها نسبت به ظالمانه بودن جبهه دشمن افزایش یافته است.

غیب پرور با طرح این سوال که « یک جوان مومن انقلابی پای کار چگونه می‌تواند در حفظ انقلاب اسلامی نقش‌آفرینی کند و موثر باشد؟ » گفت: ما منتظریم که همه مردم به‌ویژه بسیجیان به این سوال پاسخ دهند و جواب آن را به گفتمانی همه‌گیر تبدیل کنند، چرا که جوانان بزرگترین سرمایه کشور هستند. اگر می‌خواهیم انقلاب و ایران اسلامی در اوج بایستند، هیچ راهی جز باور کردن جوانان نداریم. آن‌ها ثابت کردند که در هر عرصه‌ای می‌توانند موفق باشند.

بر اساس این گزارش، جمعی از فرماندهان و بسیجیان سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران صبح سه شنبه ۲۹ آبان ماه و در اولین روز از هفته بسیج، با عنوان «بسیج؛ فرهنگ و مسجد محوری» با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) با آرمان های ایشان تجدید میثاق کردند.

هفته بسیج، هرسال از ۲۹ آبان ماه آغاز شده و تا ۵ آذر ادامه دارد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark