داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
نماینده مردم سیستان :
مجلس برای مبارزه با فساد با همه ظرفیت خود در کنار قوه قضاییه ایستاده است
کد مطلب: ۷۰۴۱۰
تاریخ انتشار:سه شنبه ۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۳
محمد سرگزی گفت: مجلس در راستای نظارت بر اجرای قوانین با مواردی که در آن فساد وجود دارد با ادله،اسناد و مدارک کافی به قوه قضایی اعلام بکند.
مجلس برای مبارزه با فساد با همه ظرفیت خود در کنار قوه قضاییه ایستاده است
محمد سرگزی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: حرکت قوه قضاییه در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی، فعالیتی بود که انقلاب به آن نیاز داشت و قوه قضاییه نشان داد که در این راه عدالت را به بهترین شکل برای به دست آوردن حق اجرا خواهد کرد.

وی افزود: نمایندگان نیز در مجلس قوانین ضد فساد را باید به تصویب برسانند و در این ماجرا با قوه قضاییه همراه و همدل شوند.

سرگزی ادامه داد: از آنجایی که یکی از وظایف مجلس نظارت بر اجرای قوانین است، در همین راستا باید در کمیسیون های تخصصی مجلس نظارت را با دقت و اهمیت بیشتری دنبال کنند.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین مجلس در راستای نظارت بر اجرای قوانین با مواردی که در آن فساد وجود دارد با ادله،اسناد و مدارک کافی به قوه قضایی اعلام بکند.

وی گفت: همچنین مجلس در ادامه این راهی که قوه قضاییه در پیش گرفته است همه ابزار را در اختیار آنها قرار خواهد داد تا به بهترین شکل ممکن و با عدالت با فساد برخورد شود.

سرگزی آغاز مبارزه با مفاسد اقتصادی را حرکتی شجاعانه و تاریخی عنوان کرد و افزود: مجلس در کنار قوه قضاییه از تمام ابزار و ظرفیت خود استفاده خواهد کرد تا مبارزه با فساد هر روز قوی تر از روز گذشته اجرا شود.
انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark