داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
در سفر رییس بنیاد مستضعفان به چابهار مطرح شد:
کمک ۳۰ میلیاردی بنیاد علوی به زهک/ مبلمان شهری زهک با مشارکت بنیاد مستضعفان بهینه می شود
کد مطلب: ۷۴۴۲۵
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲
سید پرویز فتاح گفت: در طرح بهسازی مبلمان شهری زهک با اعتباری به مبلغ ۳۰ میلیارد تومان مشارکت خواهیم کرد.
کمک ۳۰ میلیاردی بنیاد علوی به زهک/ مبلمان شهری زهک با مشارکت بنیاد مستضعفان بهینه می شود
به گزارش اوشیدا، سرپرست فرمانداری زهک در جلسه بررسی طرح ها و پروژه های مناطق هدف بنیاد علوی که با حضور رییس بنیاد مستضعفان، معاون امنیتی انتظامی استانداری، نماینده مردم چابهار در مجلس، فرمانداران مناطق سه گانه هدف محرومیت زدایی و جمعی از مدیران استانی در چابهار برگزار شد، بیان کرد: برخی از پروژه های مشارکتی بنیاد و دولت در شهرستان زهک انجام نشده و این موضوع سبب شده است اعتماد مردم شهید پرور و انقلابی این خطه به  مسولان آسیب ببیند که با اقدام به موقع می توانیم این اعتماد را بازگردانیم.

دهمرده ضمن قدردانی از خدمات بنیاد علوی در زهک افزود: فرمانداری آمادگی دارد تا ضمن اختصاص سهم ۵۰ درصدی مشارکت خود در پروژه های قبلی از ظرفیت بنیاد و هلدینگ های زیرمجموعه آن در بهبود شاخص های توسعه شهرستان زهک در قالب تعریف پروژه های جدید استفاده نماید.

فرماندار زهک همچنین با اشاره به شرایط خاص حاکم بر منطقه سیستان و تاکیدات مقام معظم رهبری خواستار توجه بیشتر نهادهای انقلابی به این منطقه شد.

فتاح رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی نیز در این جلسه با اشاره به برخی اختلاف نظر های قبلی در خصوص اجرای این پروژه ها گفت: با توجه به رفع موانع و مشکلات قبلی، بنیاد علوی اعتباری به مبلغ ۳۰ میلیارد تومان در اتمام پروژه کمربندی شهر زهک تامین و طرح بهسازی مبلمان شهری را نیز مطابق فاز اول مشارکت خواهیم کرد.

توزیع هدفمند بسته های غذایی، تکمیل پروژه های ورزشی و.... از دیگر مباحثی بود که در خصوص طرحهای شهرستان زهک در این جلسه طرح موضوع شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark