داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
کارشناس مسائل سیاسی:
تیم اقتصادی دولت بستر حمایت از کالای ایرانی را فراهم کند
کد مطلب: ۶۵۳۳۵
تاریخ انتشار:يکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۲
کارشناس مسائل سیاسی گفت: ریشه ی بسیاری از آسیب های اجتماعی در بیکاری است که می تواند زمینه ساز، اعتیاد,طلاق و انواع آسیب های اجتماعی گوناگون دیگر در جامعه باشد.
تیم اقتصادی دولت بستر حمایت از کالای ایرانی را فراهم کند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ به مناسبت هفته بسیج نشست روشنگری با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی و حمایت از کالای ایرانی به همت حوزه کوثر در شهر علی اکبر شهرستان هامون برگزار شد.

در این نشست صالحه اعتمادیان کارشناس مسائل سیاسی گفت: یکی از دغدغه های اساسی کشور نادیده گرفتن تولیدات داخلی از سوی مسئولان اجرایی وعدم فرهنگ سازی شایسته درمیان اقشار گوناگون جامعه درمصرف کالای ایرانی است.

وی افزود: دراین راستا رهبر انقلاب شعار سال 97 رادرحمایت از کالای ایرانی نامگذاری کردند به منظور تحقق فرمایشات معظم له تیم اقتصادی کشور باید بسترهای لازم را دراین مسیر فراهم سازد.

اعتمادیان خاطرنشان کرد: تحقق این شعار نیازمند همت همه آحاد جامعه از جمله مردم تا تولیدکنندگان وسرمایه گذاران داخلی است.

وی در ادامه افزود:ریشه ی بسیاری از آسیب های اجتماعی در بیکاری است که می تواند زمینه ساز، اعتیاد,طلاق و انواع آسیب های اجتماعی گوناگون دیگر در جامعه باشد، بیکاری گسترده درمیان قشرهای تحصیل کرده سبب افزایش سن ازدواج درمیان جوانان شده است .

کارشناس مسائل سیاسی بییان داشت: زمانی که از تولید ملی حمایت گردد متقابلا تولیدکنندگان نیز بر کیفیت کالای خود میافزایند و اقتصاد از حالت وابستگی خارج می شود، در واقع کشور میتواند محصولات متعددی را تولید کند ونیاز کشوربه خارج کمتر گردد .

اعتمادیان اظهار داشت: یکی از بزرگترین آموزهای کشور در دوران تحریمهای ظالمانه آن است ک خود را در برابر این تحریم ها واکسینه نمود و بهترین راهکاربه کاربستن محورهای اقتصاد مقاومتی است وبهترین روش فرهنگ سازی برای مصرف کالاهای داخلی وبومی وتقویت تولید داخلی وبهبود کیفیت این کالاها بشمار می رود.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark