داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
سردار سلیمانی نمونه‌ تمام عیار تربیت شده‌ مکتب اسلام و انقلاب امام بود
کد مطلب: ۶۸۸۵۵
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۱
کجای تمدن غرب توانسته است یک فرد نظامی در بالاترین سطح مدیریتی تربیت کند که اینطور مردم برایش اشک بریزند و عزاداری کنند؟ سردار سلیمانی نمونه‌ والا و تمام عیار تربیت شده‌ مکتب اسلام و انقلاب امام بود.
سردار سلیمانی نمونه‌ تمام عیار تربیت شده‌ مکتب اسلام و انقلاب امام بود
ما خدایی را می‌پرستیم که با یزید، فقط حسین را بزرگ تر کرد، نگاه کن دنیا را !چگونه بزرگ‌تر کرده ای حاج قاسم را..!

حاج قاسم زنده‌تر از همیشه در صحنه مقاومت قدرت‌نمایی می‌کند، او به اوج اثرگذاری خود در منطقه رسیده بود اما به این راضی نبود.

او شهادت را انتخاب کرد تا بیشتر از زندگی کردن، باشهادتش لرزه بر تن استکبار جهانی بیاندازد، ماموریت سردار سلیمانی پایان یافت و ماموریت شهید سپهبد سلیمانی آغاز شد! و بی‌شک این خون‌ها مقدمه ی ظهور تمدن نوین اسلامی‌ست.

تفاوت تمدن غرب و تمدن نوین اسلامی به تکنولوژی و موشک نیست به قدرت ساخت و تربیت انسان تراز است،
کجایِ تمدن غرب این چنین تربیتی را می‌توان دید؟

کجای تمدن غرب توانسته است یک فرد نظامی در بالاترین سطح مدیریتی تربیت کند که اینطور مردم برایش اشک بریزند و عزاداری کنند؟ حاج قاسم نمونه‌ والا و تمام عیار تربیت شده‌ مکتب اسلام و انقلاب امام بود.انقلابی که امام(ره)فتح الفتوح آن را تربیت و رشد دادن جوانان می‌دانست.

جوانانی که امروز در سنگر دانشگاه و خط مقدم جبهه جنگ نرم با دشمن هستند،

دشمن بداند؛
ما مادرانی می‌شویم فاطمی و حیدروار و نسلی را تربیت می‌کنیم قاسم گونه؛اینبار در مکتب خامنه‌ای و در رکاب صاحب الزمان، دانشجویانی می‌شویم انقلابی، از جنس سردار و احمدی‌روشن و رسوب‌زدایی خواهیم کرد از سطح دانشگاهی که سال‌هاست رسوبی قطور از جنس #فرهنگ_غرب بر آن نشسته است.

امروز الگوی مسئولین برای خدمت به مردم باید حاج قاسم‌ای که همیشه در میان مردم بود،باشد، ما و تمام مسئولین این نظام مدیون شهدای غوطه ور در خون هستیم و ادای دین خواهیم کرد ان شاءالله

همینکه به پایگاه های مجهزترین رژیم جهان حمله نظامی می‌کنیم همان دماء الشهید است.همان برکت خون شهیدِ است، ما به خون حاج قاسم حساس‌ایم و به اشک های رهبرمان حساس‌تر. و این هنوز انتقام هیچ‌یک از اینان نبود! هنوز تلخی مقابله به مثل را نچشیده‌اید...
هنوز اول بسم الله است..
والله إن قَطَعتُموا یَمینی
إنی ٱحامی أبدا أن دینی.

----------------------

زهرا هاشمی -دبیر مجمع جوانان مومن انقلابی دانشگاه سیستان و بلوچستان
Share/Save/Bookmark