داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
سامانه‌ نیما در واقع مخفف نظام یکپارچه‌ معاملات ارزی است که از سوی بانک مرکزی برای تسهیل تأمین ارز و ایجاد فضای امن برای خریداران و فروشندگ
کد مطلب: ۶۵۲۱۸
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷
مردی ۸۲ ساله هنگام بازگشت از خانه خواهرش طعمه افرادی سنگدل شد و زنده زنده سوزانده شد.
سامانه‌ نیما در واقع مخفف نظام یکپارچه‌ معاملات ارزی است که از سوی بانک مرکزی  برای تسهیل تأمین ارز و ایجاد فضای امن برای خریداران و فروشندگ
«زین الانصاری» مردی ۸۲ ساله هندی بود که روز ۲۰ اکتبر تنها به گناه حضور داشتن در مکان و زمان نامناسب زنده سوزانده شد و جسدش ساعاتی بعد پیدا شد.

خانواده قربانی اظهار داشتند که وی توسط تعدادی فرد دیوانه و وحشی هدف این جنایات وحشیانه قرار گرفته بوده است.

پس از پیدا شدن جسد «انصاری» مأموران به سرعت برای جلوگیری از جنایات دیگر اقدام کردند و اینترنت منطقه قطع شد. اما پس از چند روز تصاویری از جسد سوخته و آتش زدن قربانی در فضای مجازی منتشر شد که سوالات زیادی ایجاد کرد.

مرد 82 ساله هنگام بازگشت از خانه خواهرش زنده زنده سوزانده شد + عکس

گزارش پزشکی قانونی حاکی از مرگ پیش از سوختگی است و پلیس هنوز هیچ مظنونی را دستگیر نکرده است، البته مرکز پلیس اعلام کرد که ۳۸ مظنون دستگیر شده اند، اما هیچکدام به قتل «انصاری» مرتبط نیستند.

یکی از فرزندان قربانی اظهار داشت که پلیس‌ها در حال بررسی شواهد و مدارک برای دستگیری متهم هستند و ما خواستار دستگیری هر چه سریعتر قاتل هستیم. بیشتر قسمت‌های بدن قربانی به شدت سوخته است.

منبع: نوداد

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark