داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
نماینده مردم سستان در مجلس شورای اسلامی:
جهان تحت تاثیر کمک مومنانه ایران است
کد مطلب: ۶۹۹۰۸
تاریخ انتشار:شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۸
حبیب الله دهمرده گفت: مردم ایران سخاوتمندانه در کمک به دیگران پیش قدم هستند که این همان پیروی از سیستم الهی و ائمه اطهار علیهم السلام است.
جهان تحت تاثیر کمک مومنانه ایران است
حبیب الله دهمرده نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اوشیدا گفت: هنر جمهوری اسلامی ایران به فضل الهی این است که همه تهدید ها را به فرصت تبدیل کند.

وی افزود: ویروس کرونا یک بحران جهانیست که باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای همه کشورها شده است اما باید امروز جایگاه جمهوری اسلامی را با سایر کشورها در مقابله با این ویروس ارزیابی کرد.

دهمرده تصریح کرد: بعد از شیوع کرونا و آغاز بحران در جهان چهره وحشی غرب بر ملا شد، از دزدی های دریایی تا عدم توجه به سالمندان و خرید اسلحه کاملا چهره منحوس این کشورها را نشان می دهد.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت نگران کننده غربی ها برای درمان سالمندان بیان داشت: نگاه غربی ها به سلامتی مردم نگاهی اقتصادی است، چرا که هر کجا منفعتی برای آنها ایجاد نشود دولت های غرب در آنجا هزینه هدر نمی دهند.

وی گفت: در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تکریم سالمندان را همواره در دستور کار قرار داده است و در درمان افراد هیچ تبعیضی قائل نمی شود.

دهمرده یا اشاره به رزمایش کمک مومنانه خاطرنشان کرد: مردم ایران سخاوتمندانه در کمک به دیگران پیش قدم هستند که این همان پیروی از سیستم الهی و ائمه اطهار علیهم السلام است.

وی گفت: همه جهان امروز تحت تأثیر کمک مومنانه مردم ایران قرار گرفته اند، گرچه سایر کشورها چشمان خود ا به روی حرکت عظیم مردم ایران که برگرفته از تفکر انقلابی است بسته اند اما این حرکت در تاریخ و تمدن ایران به ثبت خواهد رسید.

دهمرده بیان داشت: رزمایش کمک مومنانه نمونه ای از انسانیت و اسلامیت است که جمهوری اسلامی ایران آن را به رخ جهانیان می کشد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark