داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
گزینه مدنظر استقلال از ایتالیا سر درآورد
کد مطلب: ۶۸۰۰۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۴
بازیکن مدنظر استقلال، فوتبالش را در لیگ دسته سوم ایتالیا ادامه خواهد داد.
گزینه مدنظر استقلال از ایتالیا سر درآورد
بوکاری درامه، مدافع فرانسوی که سابقه بازی در تیم‌های ایتالیایی کیه‌وو، آتالانتا و اسپال را داشت، پس از یک سال دوری از میادین، با حضور در سری C ایتالیا فوتبالش را از سرخواهد گرفت.

باشگاه استقلال در تابستان سال جاری به دنبال به خدمت گرفتن این مدافع 34 ساله بود، اما باتوجه به قوانین سازمان لیگ ایران، از جذب این بازیکن منصرف شد. این مدافع فرانسوی به دلیل انجام تنها پنج بازی رسمی در دو فصل اخیر و همچنین عدم دعوت به تیم ملی کشورش در سه سال گذشته، امکان بازی در لیگ ایران را نداشت، این در حالی است که شرط بازی در لیگ ایران انجام حداقل 10 بازی در این بازه زمانی است.

بیشتر بخوانید:

چرا حضور مدافع سابق پاری‌سن‌ژرمن در استقلال منتفی شد؟
نسخه ایتالیایی سایت «گل» خبر داد که درامه 34 ساله با باشگاه پاگانزه ایتالیا به توافق رسیده و فوتبالش را نه‌ در سری A و نه در سری B، بلکه در سری C ایتالیا با این تیم ادامه خواهد داد. طبق این گزارش توافق بین طرفین حاصل شده و تنها امضای رسمی قرارداد باقی مانده است. بر این اساس درامه با امضای قراردادی یک‌ساله تا تاریخ 30 ژوئن 2020 برای این تیم دسته سومی بازی خواهد کرد.

در ادامه گزارش «گل» آمده است: درامه در اوایل تابستان نیز مذاکراتی با باشگاه پاگانزه داشت، اما در آن مقطع به توافقی با این باشگاه دست نیافت و در ادامه برای بازی در ایران زیرنظر آندره‌آ استراماچونی در استقلال تلاش کرد، اما به نتیجه‌ای نرسید. حالا اگر مانعی وجود نداشته باشد بوکاری تا پایان ماه ژوئن 2020 برای تیم پاگانزه بازی خواهد کرد.

آخرین تجربه بازیگری بوکاری درامه با تیم اسپال در سال 2018 بوده، جایی که تنها در 5 بازی به میدان رفت.

منبع: تسنیم
Share/Save/Bookmark