داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
وجود29 محله حاشیه نشن در زابل/ مشکلات بلوار ارتش رفع خواهد شد
کد مطلب: ۶۷۹۳۷
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۰
به گفته خمری شهردار زابل در این شهرستان 29 محله حاشیه نشین وجود دارد.
وجود29 محله حاشیه نشن در زابل/ مشکلات بلوار ارتش رفع خواهد شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ جمعی از اهالی بلوار ارتش شهرستان زابل به دلیل وجود مشکلات و معضلات در این محله اعلام نارضایتی کردند.
یکی از اهالی این محله به خبرنگار اوشیدا گفت: با وجود اینکه بسیاری از مسئولین از این محل بازدید به عمل آوردند بازهم اقدامی جهت رفع آنها نشده است.
وی افزود: ماسه بادی هایی که هنگام طوفان در قسمت شمالی این محل به وجود آمده ، برای تردد افراد مشکلاتی به وجود آورده است.
وی همچنین ادامه داد: وضعیت پیاده رو ، جدول گذاری و حتی آسفالت آن ۲۷ سال است که تکمیل نشده و همچنان نیمه کاره باقی مانده است.

این شهروند سیستانی خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین مشکلات مردم این محله این است که مدارس آن روستایی بوده و زیر نظر آموزش و پرورش بنجار اداره می شود و آموزش و پرورش بنجار قادر به رفع مشکلات نبوده و بیشتر برای اهالی مشکل ایجاد می کند.
موسی خمری شهردار شهرستان زابل در همین خصوص به خبرنگار اوشیدا گفت: محله سرحدی وافع در بلوار ارتش یکی از مناطق حاشیه نشین در شهرستان زابل است که در ردیف بودجه ای قرار دارد و به درصدد تخصیص اعتبار و جذب پیمانکار در این رابطه هستیم.
وی افزود: ۲۹ محله حاشیه نشین در شهرستان زابل وجود دارد که هر کدام از این محلات به ترتیب با همکاری استان بودجه ای جداگانه همانند محله معصوم آباد در نظر گرفته خواهد شد تا مشکلات این محلات رفع شود.
شهردار زابل خاطرنشان کرد: همچنین بخشی از بلوار ارتش به سمت بیرون از شهر نیز دچار تخریب آسفالت شده است که در سال جاری ترمیم آن انجام خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: با تخصیص اعتبار و همچنین جذب پیمانکار ، فعالیت شهرداری جهت رفع مشکلات محله سرحدی نیز آغاز خواهد شد.انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark