داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
رجزخوانی سردار با لامبورگینی زرد (عکس)
کد مطلب: ۷۰۱۱۴
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۴
مهاجم تیم ملی ایران که یکی از نام های مطرح اینروزهای فوتبال اروپا است عکسی در اینستاگرامش با یک لامبورگینی زرد و جمله ای انگیزشی منتشر کرده است.
رجزخوانی سردار با لامبورگینی زرد (عکس)

به گزارش اوشیدا به نقل از " ورزش سه" سردار آزمون یکی از برخبرترین نام های نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا در دوران تعطیلی کرونا بوده است. دیگر همه می دانند که ناپولی عاشق سردار است و اورتون و وستهم و به تازگی لورکوزن می خواهند این مهاجم 26 ساله و روی فرم زنیت سن پترزبورگ را به خدمت بگیرند. او خودش در آخرین گفت و گویی که با برنامه "ورزش و مردم" داشت با بیان اینکه دو سال دیگر با باشگاه روسی قرارداد دارد اما اعلام کرد که دوست دارد بعد از 6 فصل حضور در لیگ این کشور فضا و چالش جدیدی را تجربه کند.


سردار آزمون در آخرین پست اینستاگرامی اش در حالی که یک لامبورگینی زرد رنگ در بک گراند تصویر وجود دارد نوشته است:" هر که نهایت تلاش خود را برای رسیدن به هدف به کار گیرد،به تمام خواسته هایش میرسد." 

 


شاید آنچه در این عکس توجه هربیننده ای را جلب می کند آن لامبورگینی Huracan Evo که این شرکت در سال 2020 باردیگر و با کمی تغییرات به بازار فرستاده است. قیمت این لامبورگینی زیبا در حدود 261 هزاردلار است که با محاسبه دلار حدود شانزده هزارتومان مبلغی در حدود 4 میلیارد و صدو پنجاه میلیون تومان می شود.


سرعت این اتومبیل بیشتر از 325 کیلومتر برساعت و صفرتاصد آن در حدود 3 ثانیه است. یک اتومبیل فوق العاده که به خوبی می تواند تصویری از کپشن انرژی بخش سردار را نشان بدهد.


سردار که پیش از این یک لامبورگینی اروس-2019 و زرد رنگ داشت بعید نیست که به زودی به ایتالیا مهد لامبورگینی برود تا فوتبالش را در تیمی که مارادونا در آن بازی کرده ادامه بدهد.

 

Share/Save/Bookmark