داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۱
 
مجروح کردن مالباخته با ضربات قمه/ پلیس پایتخت به شرارت‌های
کد مطلب: ۳۷۹۱۳
تاریخ انتشار:شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۲
پسر شروری معروف به “مهرداد گولاخ” که در نیمه‌های شب دست به شرارت و سرقت می‌زد توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.
مجروح کردن مالباخته با ضربات قمه/ پلیس پایتخت به شرارت‌های
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: پسر شروری معروف به “مهرداد گولاخ” که در نیمه‌های شب دست به شرارت و سرقت می‌زد توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

 به دنبال گزارشات مردمی و اطلاعات بدست آمده از شهروندان تهرانی مبنی بر اینکه فردی به هویت “مهرداد ” معروف به “مهرداد گولاخ” با یک دستگاه پراید سفید رنگ شبانه در محله یاخچی آباد حاضر می شود و اقدام به شرارت می نماید و در کنار شرارت خود اموال مردم را نیز به سرقت می برد، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

متهم در یکی از سرقت ها و شرارت های خود یکی از مالباختگان که در مقابل وی دفاع میکند را بوسیله قمه از ناحیه دست راست مورد ضرب و جرح قرار داده و بلافاصله متواری می‌گردد.

در ادامه اقدامات لازم توسط معاونت اطلاعات کلانتری ۱۳۰ نازی آباد صورت گرفت و محل اختفای متهم واقع در جنوب تهران (مرتضی گرد) شناسایی گردید.

۱۰خردادماه عوامل این یگان با همکاری ماموران تخصصی کلانتری ۱۷۱ مصطفی خمینی طی یک عملیات ویژه وارد مخفیگاه نامبرده شده و ضمن دستگیری وی به همراه یک نفر دیگر بنام “منصور” که از همدستانش است ، در منزل وی مقداری اموال سرقتی شامل یک عدد امپلی، یک عدد دریل، یک عدد چراغ پروژکتورخودرو و تعدادی عینک که از محتویات داخل خودرو است کشف گردید.

سرهنگ جلیل موقوفه ای سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: متهمان به همراه اموال مسروقه به کلانتری منتقل و پرونده پس از تشکیل جهت اقدام قانونی به مرجع قضایی ارسال گردید.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرپو
    عکاس :