داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
غلتیدن نوجوان شجاع فلسطینی در خون خود در زیر لگد پلیس صهیونیست+فیلم
کد مطلب: ۴۰۱۵۳
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۶
کلیپی که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌گردد نشان می‌دهد که چگونه پلیس اسرائیل با لگد، نوجوان مجروح فلسطینی را به ادامه جان دادن بر روی سنگ‌فرش خونین خیابان، مجبور می‌کند.
غلتیدن نوجوان شجاع فلسطینی در خون خود در زیر لگد پلیس صهیونیست+فیلم
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا:نوجوانان و جوانان فلسطینی ساکن اراضی اشغالی حالا اسرائیلی‌های مجهز به انواع تجهیزات پیشرفته نظامی را مجبور کرده‌اند که در جبهه‌ای جدیدتر از نوار غزه و مرز لبنان بجنگند.

نوجوانان فلسطینی چندی است که با وسیله‌ای خیلی ابتدایی یعنی چاقوی آشپزخانه به خیابان‌های پر از مأمور امنیتی و شهرک‌نشین مسلح می‌آیند و به غاصبان سرزمین خود حمله می‌کنند؛ حمله‌ای که فرجامی جز شهادت ندارد.

امروز بود که وزارت خارجه اسرائیل از رایزنی با یوتیوب و حذف ویدئوهای «تحریک‌کننده» مربوط به این حملات خبر داد؛ با این حال اما ویدئویی جدید منتشر شده که لحظات سخت نوجوان فلسطینی را در میان خود خود و کف خیابان قدس اشغالی نشان می‌دهد.

در ابتدای این ویدئو نوجوان ۱۱ ساله را می‌بینیم که بر روی زمین افتاده و صدایی عجیب که از حنجره‌اش به گوش می‌رسد، نشان می‌دهد که احتمالاً منشأ خون اطراف وی، گلوی او است.

این نوجوان هم مانند بسیاری دیگر ازهم‌سن‌های شهید خود، چاقو به دست گرفته و در خیابان به نیروهای امنیتی و شهرک‌نشینان حمله کرده و گلوله خورده است.

از اولین ثانیه‌های فیلم یک شهرک‌نشین صهیونیست در حال ناسزا گفتن به نوجوان است، ناسزاهایی که خبرگزاری فارس با توجه به اصول اخلاقی از ترجمه آنها معذور است.

در طول این ویدئوی ۲ دقیقه‌ای، ۲ آمبولانس در کادر دیده می‌شوند که هر دو برای انتقال شهرک‌نشینان زخمی، صحنه را ترک می‌کنند.

یک نفر با دستکش آبی نیز در صحنه دیده می‌شود که ظاهرش به امدادگران می‌ماند ولی پس از دست کردن دستکش، او هم صحنه را ترک می کند.

نوجوان که احتمالاً دقایق آخرین عمرش را سر می‌کند، به زحمت زانوهای خود را جمع می‌کند و با کمک دست‌های خویش سعی می کند از جا برخیزد، اینجاست که نیروهای امنیتی دوباره برای مقابله با این کودک نحیف که پنجه در پنجه مرگ دارد، دست به سلاح کمری می‌برند.

پلیس با لگد، کودک را به ادامه جان دادن بر روی زمین مجبور می‌کند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : فارس
    عکاس :