داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
سپاه ضامن سلامت و امنیت جمهوری اسلامی است/مسئولین باید در مناطق سیل زده جبران خسارت کنند.
کد مطلب: ۶۸۹۲۸
تاریخ انتشار:جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۸
نماز جمعه شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام هاشمی در مصلی المهدی (عج) برگزار شد.
سپاه ضامن سلامت و امنیت جمهوری اسلامی است/مسئولین باید در مناطق سیل زده جبران خسارت کنند.
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام سید قاسم هاشمی در خطبه های نماز جمعه شهرستان زابل گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی همه آزادی خواهان جهان را اندوهگین کرد.
امام جمعه موقت زابل ادامه داد: حضور با شکوه مردم در مراسم تشییع پیکر مطهر فرمانده رشید اسلام پیام بزرگی به جهان داد و نشان داد که انقلاب زنده است .
وی خاطرنشان کرد: اقدام شجاعانه ، به موقع و تمام کننده سپاه پاسداران اسلامی به عنوان یک سیلی محکم به استکبار جهانی و آمریکا بخشی از قلب های شکسته مردم را تسکین داد.
حجت الاسلام هاشمی تصریح کرد: سیلی محکم ایران به آمریکا آنقدر مهم بود که سایه جنگ را از سر کشور دور کرد و نشان داد که دوران بزن و در رو تمام شده است.
وی بیان داشت: با این حرکت سپاه انقلاب اسلامی آمریکا حساب کار را کرد و باید یاد بگیرند تا یک ملت امام حسینی (ع) را تهدید نکنند.
امام جمعه موقت زابل گفت: اینکه دشمنان هر روز بهانه تراشی می کنند و می‌گویند که برجام جدید بر سر قدرت موشکی ایران است میدانند که ایران چقدر در این زمینه قدرت دارد.
وی تصریح کرد: سقوط هواپیمای مسافربری به علت خطای انسانی هنوز ابهامات آن مشخص نشده است عمق این مصیبت خیلی زیاد است عده ای بی گناه فوت شده اند.
وی بیان داشت: سردار سپاه با شجاعت در مقابل مردم عذرخواهی کرد، چرا که بیش از چهل سال است که سپاه امنیت را فراهم کرده است اما اکنون با خطای یک نفر اینگونه مورد اتهام قرار میگیرد.
حجت الاسلام هاشمی بیان داشت: برخی ها نیز از این فرصت سواستفاده کردند و بعد از سه روز از حادثه به خیابان آمدند و به بهانه عزاداری برای جانباختگان سقوط هواپیما شعار های هنجار شکن سر دادند.
وی گفت: تجمع کنندگان بر علیه سپاه پاسداران و رهبری شعار سر دادند، چرا که دشمن می داند باید بر روی نقاط قوت ملت دست بگذارد.
وی بیان داشت: پس از این جریانات دم روباه بیرون زد و سفیر انگلیس در صحنه حاضر شد و لیدر اعتراضات قرار گرفت و مردم را به تشویق وا می داشته است .
امام جمعه موقت زابل بیان داشت: کسانی که عکس حاج قاسم را پاره می کنند جدا از ملت میلیونی هستند که برای شهادت حاج قاسم اشک ریختند ، اینها پیاده نظام دشمن هستند چرا که ترامپ قاتل خود را درکنار آنها میداند و استکبار جهانی برای آنها کف می زند.
امام جمعه موقت زابل تصریح کرد: دشمن از سپاه کینه دارد چرا که سپاه هر روز در میان ملت ها محبوب تر می‌شود و آمریکا هر روز منفورتر از قبل می شود سپاه ضامن سلامت و امنیت جمهوری اسلامی است.
وی خاطرنشان کرد: در سیل اخیر هم سپاه جان بر کف حضور دارد و خدمات رسانی بزرگی را به مردم سیل زده جنوب استان انجام میدهد.
وی گفت: سیل در جنوب استان محرومیتی بر محرومیت های موجود افزود مردمی که درآمد اندکی از باغات و دامداری داشتند اکنون از آن هم محروم مانده اند لذا مسئولین باید در این خصوص جبران خسارت کنند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark