داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
بازهم سپاه؛
اهداء لوازم خانگی به خانواده آسیب دیده از آتش سوزی در نیمروز
کد مطلب: ۷۴۲۴۶
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۵
با اطلاع موضوع توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بلافاصله وسایل مورد نیاز این خانواده سیستانی خریداری و تحویل آنها می گردد.
اهداء لوازم خانگی به خانواده آسیب دیده از آتش سوزی در نیمروز
به گزارش اوشیدا؛ همین چند وقت قبل بود که تنها دارایی یک خانواده سیستانی در شهرستان نیمروز بر اثر آتش سوزی از بین رفت و دردی به دردهای یک خانواده محروم سیستانی اضافه شد.

این در حالی است که اکثر مردم روستا نشین سیستان به وسیله دامداری و کشاورزی معیشت خود را تامین می کنند اما به دلیل خشکسای های اخیر اکثر آنها از این مشاغل محروم مانده اند و با استفاده از دریافتی های دولتی همچون یارانه روزگار می گذرانند.

در همین راستا با اطلاع موضوع توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بلافاصله وسایل مورد نیاز این خانواده سیستانی خریداری و تحویل آنها می گردد.

سرهنگ میراله سارانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیمروز در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: با توجه به اینکه شعله های آتش تمام دارایی های این خانواده سیستانی را از بین برد، بلافاصله وسیله های اولیه زندگی از قبیل بخچال، گاز و سایر اقلام دیگر خریداری شد.

وی افزود: پس از تحویل لوازم خانگی به این خانواده سیستانی مایحتاج دیگر آنها بررسی و در اسرع وقت خریداری خواهد شد.

سارانی بیان کرد: همچنین بخش هایی از منزل مسکونی این خانواده سیستانی که نیاز به ترمیم و یا بازسازی نیز داشته باشد سپاه آمادگی انجام آن را دارد و به زودی این مهم به انجام خواهد رسید.

وی گفت: سپاه در همه عرصه ها بخصوص محرومیت زدایی آماده خدمت به مردم است و تا کنون در شهرستان نیمروز فعالیت های محرومیت زدایی خوبی صورت گرفته است که موجب امیدواری و رضایت مردم نیز شده است.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark