داخلی آرشيو خبر صفحه پزشکی وسلامت
امتیاز مثبت 
۰
 
نامه وزیر بهداشت به رئیس رسانه ملی/ تاکید بر تداوم تولید سریال در صدا و سیما برای ماندن مخاطبان در خانه
کد مطلب: ۷۲۰۷۷
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۵
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی نگارش نامه ای از علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما خواست تا با توجه به شرایط کرونایی کشور، کار تولید و تهیه سریال های متنوع و جذاب برای مخاطبین در صداوسیما پیگیری شود تا مردم را برای ماندن در خانه ترغیب کند.
نامه وزیر بهداشت به رئیس رسانه ملی/ تاکید بر تداوم تولید سریال در صدا و سیما برای ماندن مخاطبان در خانه

به گزارش اوشیدا به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی نگارش نامه ای از علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما خواست تا با توجه به شرایط کرونایی کشور، کار تولید و تهیه سریال های متنوع و جذاب برای مخاطبین در صداوسیما پیگیری شود تا مردم را برای ماندن در خانه ترغیب کند.

 
سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد که با توجه به حاد بودن شرایط کرونایی کشور و ضرورت ترغیب مردم برای ماندن در خانه، ساخت سریال های تلویزیونی دارای اهمیت فراوانی بوده و باید با رعایت ضوابط بهداشتی ادامه پیدا کند.
 
گفتنی است رئیس جمهور در ایام آغاز بیماری کرونا در کشور، در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا از رئیس رسانه ملی درخواست کرده بود که صداوسیما پیگیری ساخت سریال های جذاب و فاخر برای ترغیب مردم برای ماندن در خانه را در دستور کار جدی خود قرار دهد و این روش را عاملی برای کمک به مهار کرونا توصیف کرده بود.
 
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark