داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
ایست قلبی عامل فوت یک پزشک سیستانی/تست کرونا دکتر عزیزی تا فردا مشخص می شود
کد مطلب: ۶۹۴۵۹
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۹
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: طبق اعلام خانواده مرحوم دکتر سعید عزیزی ، وی قبل از رسیدن به بیمارستان دچار ایست قلبی می شود و با تلاش پزشکان برای احیا به زندگی باز نمی گردد.
ایست قلبی عامل فوت یک پزشک سیستانی/تست کرونا دکتر عزیزی تا فردا مشخص می شود
دکتر هادی میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: مرحوم دکتر سعید عزیزی که امروز دار فانی را وداع گفت با علائم سکته قلبی به بیمارستان مراجعه کرده بود.

وی افزود: به گفته خانواده مرحوم ، وی با ایست قلبی به بیمارستان رسیده است و با وجود تلاش پزشکان برای احیا به زندگی باز نگشته است.

میرزایی تصریح کرد: همچنین خانواده مرحوم اذعان داشتند که وی دچار بیماری دیابت ، فشار خون و درد قفسه سینه بوده است که با وجود این بیماری ها تا قبل از سکته قلبی به بیمارستان مراجعه نکرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: به دلیل مثبت بودن تست کرونا یکی از اقوام او شبهه برای اینکه مرحوم نیز به این بیماری مبتلا بوده باشد وجود دارد لذا از نام برده تست کرونا گرفته شده است که نتیجه آن تا فردا اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: علی رغم اینکه گفته های خانواده دکتر عزیزی مبنی بر وجود سکته قلبی بوده است بازهم برای اطمینان تست کرونا از مرحوم گرفته شده است.

میرزایی به آخرین آمار بیماری کرونا در سیستان اشاره کرد و افزود: در ۷۲ ساعت گذشته به دلیل رجوع افراد غیر بومی به منطقه افراد مبتلا به کرونا از سه نفر به یازده نفر افزایش یافته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل خاطر نشان کرد: همچنین تعداد ۶۸ بیمار مشکوک نیز در بیمارستان تنفسی سینا زابل بستری هستند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark