داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه موقت زابل:
آمریکا قابل اعتماد نیست/ عاقبت بن سلمان همانند صدام است
کد مطلب: ۶۶۸۴۹
تاریخ انتشار:جمعه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۵
امام جمعه موقت زابل گفت : دشمن گاهی می خواهد مردم ما را بترساند اما باید به یاد سربازان خود بیوفتد که چگونه با چشمان اشکبار به پای پاسداران ما افتاده بودند.
آمریکا قابل اعتماد نیست/ عاقبت بن سلمان همانند صدام است

حجت الاسلام هاشمی امام جمعه موقت زابل در خطبه های این هفته از شهرستان زابل گفت : امام (ره) در مقابل آمریکا سینه سپر کرد و به این شیطان بزرگ اعتماد نداشت.
وی افزود : روزگاری انگلیس به بهانه خرید تنباکو وارد ایران شد و در نهایت به کشور و حکومت مسلط شد.
وی خاطرنشان کرد: امروز نیز ترامپ همان راه را در پیش گرفته است و میگوید تنها از شما فعالیت هسته‌ای نمی خواهیم و باید کشور معمولی باشید.
امام جمعه موقت زابل ادامه داد : دنیای استکبار قابل اعتماد نیست دشمنان می خواهند ایران در برابر زورگویی های آل سعود سر خم کند و واکنشی نشان ندهد.
وی گفت : هر کجا که مردم پیرو ولایت فقیه بودند توانسته اند مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بزنند و هر کجا که نیز از رهبری فاصله گرفته اند دشمن از آن شکاف سواستفاده کرده است.
حجت الاسلام هاشمی تصریح کرد: بن سلمان باید بداند که صدام نیز روزگاری دوست صمیمی آمریکا بود اما در نهایت توسط همین دوست صمیمی اعدام شد لذا عاقبت بن سلمان نیز از هم اکنون قابل پیشبینی است.
وی خاطرنشان کرد: دشمن گاهی می خواهد مردم ما را بترساند اما باید به یاد سربازان خود بیوفتد که چگونه با چشمان اشکبار به پای پاسداران ما افتاده بودند.
وی گفت: ترامپ همانطور که توسط ماهواره های خود فعالیت هسته ای ایران را رصد می کند ، مزار هزاران شهید ایرانی را نیز از این طریق ببیند.
امام جمعه موقت زابل بیان کرد: ترامپ دیگر کشورها را به چشم گاو شیرده می بینند و تا وقتی که آن کشور منفعت دارد آن را خواهد پوشید همانند کشور عربستان که آخرت صدام در انتظارش است.
وی ادامه داد : آمریکا باید بداند که کشور جمهوری اسلامی ایران صاحب دارد و صاحب اصلی آن امام زمان (عج) است و مردم تا پای جان خود پای آرمان های انقلاب اسلامی و انقلاب ایستاده اند.

انتهای پیام/Share/Save/Bookmark