داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
کاپیتان تیم ملی کبدی:
سپاه طلایه دار در برگزاری رزمایش کمک مومنانه است/تا پای جان از رهبر انقلاب فرمان می بریم
کد مطلب: ۶۹۹۰۹
تاریخ انتشار:شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۷
معراج شیخ گفت: موفقیت ایران در کنترل ویروس کرونا نتیجه همدلی مردم و مسئولین است.
سپاه طلایه دار در برگزاری رزمایش کمک مومنانه است/تا پای جان از رهبر انقلاب فرمان می بریم
معراج شیخ کاپیتان تیم ملی کبدی ایران در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: برای انجام فرمایشات رهبری تا پای جان ایستاده ایم و در همه امور از ایشان فرمان می بریم.

وی افزود: در شرایط بحرانی که ویروس کرونا برای همه کشورهای جهان مشکلاتی را ایجاد کرده است تصمیم مقام معظم رهبری در راستای کمک به خانواده های آسیب دیده باعث شد تا همه مردم به میدان بیایند و به ندای رهبری لبیک بگویند.

کاپیتان تیم ملی کبدی تصریح کرد: پیشتاز رزمایش کمک مومانه با توزیع وسیع سبدهای غذایی امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لقب گرفته ، که با شناسایی خانواده های نیازمند در حال کمک رسانی به آنهاست.

شیخ گفت: ویروس کرونا زندگی بسیاری از خانواده ها را در کل جهان تحت تاثیر قرار داده است ، همچنین این ویروس باعث شد تا بسیاری از خانواده های نیازمند در این برهه حساس مشاغل خود را از دست بدهند.

وی ادامه داد:لذا  تصمیم رهبری در برگزاری رزمایش کمک مومنانه سبب شد تا بسیاری از خانواده های نیازمند از فرصت بدست آمده بهره مند شوند.

وی به نقش سپاه در برگزاری رزمایش کمک مومنانه اشاره کرد و افزود: نقش سپاه از ابتدای شیوع ویروس کرونا برای مقابله با آن بسیار مشهود بوده است، از ضد عفونی معابر تا کنترل مسیر ها و اکنون نیز برگزاری رزمایش کمک مومنانه ، حال و هوای دفاع مقدس را در کشور زنده کرد.

شیخ خاطر نشان کرد: موفقیت ایران در کنترل ویروس کرونا نتیجه همدلی مردم و مسئولین است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark