داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در مراسم 22 بهمن عنوان شد؛
مردم صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند/ آمریکا 400 سال بعد هم هیچ غلطی نمی تواند بکند
کد مطلب: ۷۳۰۴۹
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۹
مراسم ۲۲ بهمن ماه در شهرستان زابل با حضور مردم ولایت مدار این شهرستان صبح امروز برگزار شد.
مردم صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند/ آمریکا 400 سال بعد هم هیچ غلطی نمی تواند بکند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ در این مراسم حجت الاسلام مجتبی عزیزی امام جمعه شهرستان زابل گفت: چهل و دو سال است که با وجود مشکل و تحریم نظام با قدرت ، صلابت و شوکت به راه خودش همچنان ادامه می دهد.

وی افزود:مردم مالک اصلی انقلاب اسلامی هستند و تا زمانی که مردم در راه آرمان های آن حرکت کنند هیچ قدرتی نمی تواند خدشه ای به انقلاب اسلامی وارد کند.

امام جمعه زابل تصریح کرد: این مردم بودند که در کنار رهبری داهیانه امام امت و امروز در کنار صلاله پاک پیغمبر خلف صالح آن رهبر معظم ما حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (حفظه الله) صف به صف که بنیان مرصوص ایستاده اند و خواهند ایستاد.

حجت الاسلام عزیزی بیان کرد: بنده به نمایندگی از این مردم شجاع به کسانی که بعد از چهل ودو سال گذشته از انقلاب به دنبال سهم خواهی های قومی و قبیله ای و امثال اینها هستند، می گویم،اربابان شما و بزرگتر از شما ،آمریکای جهانخوار و اذناب آنها هیچ غلطی نتوانستند بکنند ، شما هم به جز بردن عرض خود کاری نخواهید کرد.

وی همچنین گفت: چهل و دو سال که نه چهارصد سال هم باشد ملت با قوت ، با قدرت ، با صلابت پای انقلاب خودش ایستاده است.

وی ادامه داد: قطره قطره خون شهدا مایه عزت ، آبرو و شوکت ملت است لذا قدرت و عزت مندی که امروز به دست آورده ایم به برکت خون این افراد است.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark