داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک:
گروه های جهادی بسیج مانع گسترش بیشتر ویروس کرونا شدند/با تفکر بسیجی بارها دشمن را شکست داده ایم
کد مطلب: ۷۴۲۵۵
تاریخ انتشار:شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱
مولوی دوست محمد درواخ گفت: امروز آمریکا از قدرت نفوذ بسیج در جهان وحشت کرده به طوری که در کشورهای همسایه از همین تفکر بارها شکست خورده است.
گروه های جهادی بسیج مانع گسترش بیشتر ویروس کرونا شدند/با تفکر بسیجی بارها دشمن را شکست داده ایم
مولوی دوست محمد درواخ امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک در گفت و گو با اوشیدا گفت: بسیج یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که امروز موجب زنده نگه داشتن آرمان های انقلاب شده است.

مولوی درواخ ادامه داد: محرومیت زدایی های بسیج در سال های پس از انقلاب اسلامی باعث شده است که بخش مهمی از مشکلات مردم مناطق محروم مرتفع شود.

وی گفت: بسیاری از مردم مناطق محروم به واسطه حضور گروه های جهادی در این مناطق صاحب خانه شده اند .

مولوی درواخ افزود: حضور بسیج در قالب گروه های جهادی باعث شده تا موجی از امید در مناطق روستایی و محروم تزریق شود که این امر باعث مستحکم‌تر شدن پایه های انقلاب اسلامی خواهد شد.

وی با اشاره به انجام واکسیناسیون کرونا توسط گروه های بسیجی گفت: بسیج از ابتدای شروع کرونا با حضور جهادی در میدان باعث شد تا ویروس در ابعاد گسترده منتشر نشود همچنین پس از ورود واکسن نیز گروه های جهادی برای سلامت مردم از سلامت خود گذشتند.


وی گسترش تفکر بسیج را مهم دانست و افزود: امروز استفاده از ابزار و تفکر بسیج باعث شده است تا انقلاب در خارج از مرزها گسترش یابد.

مولوی درواخ ادامه داد: از طرفی با  گسترش این تفکر دشمن روز به روز عقب نشینی کرده به طوری که گروه های تروریستی آنها نیز در مقابل این تفکر به زانو درآمده اند.

وی بسیج را متعلق به آحاد ملت دانست و گفت: تفکر بسیجی سال هاست که باعث تقويت ریشه وحدت در کشور شده است.

امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک خاطرنشان کرد: بسیج برای پیشبرد اهداف اسلام تشکیل شد و به گونه ای ما آن را مدافع اسلام می دانیم.

وی گفت: امروز آمریکا از قدرت نفوذ بسیج در جهان وحشت کرده به طوری که در کشورهای همسایه از همین تفکر بارها شکست خورده است.انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark