داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
رئیس اداره برق شهرستان زابل در نشست خبری؛
40 هزار متر سیم برق در 6 ماه گذشته به سرقت رفته است/اجرای کمپین مدیریت مصرف برق برای اولین بار در سیستان
کد مطلب: ۶۷۱۴۵
تاریخ انتشار:شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۱
نشست خبری مشهدی رئیس اداره برق شهرستان زابل با اصحاب رسانه بعد از ظهر امروز برگزار شد.
40 هزار متر سیم برق در 6 ماه گذشته به سرقت رفته است/اجرای کمپین مدیریت مصرف برق برای اولین بار در سیستان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ امید رضا مشهدی رئیس اداره برق شهرستان زابل در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: نعمت برق در سیستان به دلیل خانه نشینی برخی از خانواده ها در مواقع طوفانی امری ضروری محسوب می شود و تمام تلاش ما بر این است که تا حد امکان در سال جاری خاموشی نداشته باشیم.
وی افزود: در یک ماه اخیر بیش از ۱۰ پروژه اداره برق شهرستان زابل با اعتباری بالغ بر سه هزار و ۴۷۰ میلیون ریال استارت خورده است که از مهمترین آنها می توان به اصلاح و بازسازی پایه های بتنی، نصب دستگاه های پست برق و .. اشاره کرد.
رئیس اداره برق شهرستان زابل ادامه داد: جمع کل پروژه هایی که قرار است تا پایان سال اجرا شوند ۱۰ میلیارد ریال عنوان شده است که یکی از مهمترین آنها برق رسانی و روشنایی ۳ و نیم کیلومتری چاه آب های ژرف است.
وی خاطرنشان کرد: در ۶ ماه گذشته بیش از چهل هزار متر سیم شبکه فشار ضعیف برق در شهرستان زابل مورد سرقت قرار گرفته است که این میزان آسیب جدی به بخش زیر ساخت های اداره برق شهرستان زابل وارد کرده است.
مشهدی تصریح کرد: برای اولین بار در سطح کشور کمپین به احترام مردم مدیریت مصرف برق کنیم در منطقه سیستان اجرایی خواهد شد و با دعوت مردم به صرفه جویی در مصرف برق تخفیف ویژه ای در قبوض برق آنها اعمال خواهد شد.
وی در خصوص تیرهای برقی که در معابر منطقه سیستان وجود دارد نیز گفت: تیر های برقی که در مسیر اصلی خود قرار دارند و شهرداری ها در مراکز شهر اقدام به عقب نشینی و دستکاری معابر زده اند جا به جایی آن به عهده خود شهرداری ها می باشد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark